Sny o nenarodených deťoch

6. júl 2021

Cavte baby poslednu dobu sa mi sniva stale o detoch ze ich mam dokonca ze mam dve a stale chlapcekov. Mozem to pripisovat tomu ze mam zenske problemy a dlho sa snazime o babo? Ako sa zbavit takychto snov. Po zobudeni som dost rozhodena. Mali ste aj vy taketo sny? Co to znaci? Jasne ze tuzba po babatku ale okrem toho?

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
6. júl 2021

@zazvorka87 dakujem si zlata 🙂 a mas deti? Niektore sny znacia opak tak som z toho na nervy kedze ma caka aj oneflho operacia myomu :( asi to suvisi jedno s druhym nervy strach

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kittykat22
6. júl 2021

sny su kasa myslienok ktore ti pocas dna behaju v hlave. Nelogicky sa pospajaju a niekedy z toho vznikaju strasidelne predstavy. Najhorsie su tie, kedy sa prebudis a mas pocit, ze je to realne. Pretoze mozog nedokaze moc rozlisit medzi snom, predstavou a realitou. Su to pre neho jednotne toky myslienok. Casto sa stava ze sa tam objavuju veci ktore ta trapia - pretoze ich nedokazes vytesnit a neustale ti srotuju v hlave. S realitou sen nema nic spolocne. Nerob si starosti. Drzim palce aby sa vam bejbe coskoro podarilo 🍀🍀

thereisabear
6. júl 2021

Značí to, že riešiš tému deti, ako si už napísala. Mne sa tiež opakujú podobné sny už roky, väčšinou že nájdem niekde dieťa a mám sa oňho starať. Nemyslím si, že tomu vieš zabrániť, skôr to len nejako spracovať a nedávať tomu väčší význam, aký to má.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
6. júl 2021

Dakujem vam baby ste skvele 😘

nikpa
6. júl 2021

Ja som mávala to isté keď som mala zdravotné problémy pri ktorých je problém otehotnieť, vtedy sme sa o to ani nepokúšali ani sme ešte nechceli bábo ale taky bordel mi to spravilo v hlave, že sa mi o tom aj snívalo... Inak ja mám s tým celkovo problém, keď riešim niečo vážne alebo dôležité v živote, vždy sa mi to zobrazuje aj v snoch a trvá to dokiaľ to nevyriešim. Prajem nech raz zovriete v náručí to vysnívané bábätko 🧡