Som 10 týždňov po pôrode a som bez menštruácie

barborieta
21. sep 2013

ahojte maminy...poradte prosim. som 10 tyzdnov po porode, nedojcim, vsetky poporodne a gyn.vysetrenia som mala ok, no doposial som nemala menstruaciu. 7 tyzdnov po porode som par dni spinila. teraz zacinam spinit znova. vsafe som citala, ze prvy poporodny menzes byva silnejsi ako bezny. mate niektora podobnu skusenosr? mam robit paniku? tehul urcite nie som 😀

adka12
21. sep 2013

@barborieta ja som bola na tom tak isto ako ty a menštruáciu som dostala presne 3 mesiace po pôrode a bola teda riadne silná. Pri prvej dcére som dostala tiež do tých 3 mesiacov. Neboj, určite sa dostaví a zase budeš každý mesiac preklínať, ako ti bolo dobre v tehu 😀 😀 😀

hrasiak
21. sep 2013

no stres, kazde telo je individualne, nik Ti tu neda presnu odpoved. Su mamicky, co dojcia kazdu hodinu a menzes dostanu po 6-nedeli, su take, co nedojcia, a trva to mesiace. Pokial Ti lekar povedal, ze je vsetko ok, tak sa nevobec nestresuj - ci chyba Ti ? 😀

lucka011
21. sep 2013

Ja si myslím, že netreba robiť paniku. Ja som dostala menzes po troch mesiacoch a presne po roku od poslednej menstruácie a to som kojila iba mesiac a pol. Ono to príde samo, ešte si spomenieš na tie pohodlné chvíle bez nej.. 🙂 😉 🙂

cinnamon111
21. sep 2013

bola som na tom podobne, nedojčila som a dostala som cca po 1O. týždňoch

tappetty
21. sep 2013

Ak vies ze tehotna urcite niesi , resp. nemas byt z coho 😀 ,tak potom fakt klud, telo sa da do poriadku a bude to v pohode, mne sa bohuzial po druhom porode menstruacia nedostavila po 3 mesiacoch a bolo z toho tehotenstvo... a bolo to velice neprijemne ☹ , takze vsetko je mozne, drzim palce nech je vsetko v poriadku

jankatt1
21. sep 2013

Tak ja som nekojila vobec, všetky poporodne vyšetrenia som mala v poriadku, aj porod prebehol ok a menštruáciu som doslala takmer 5 mesiacov po porode. Každá žena je iná, treba len počkať. To, že sa všade píše, že menštruácia býva silná po porode nemusí byť aj pravda. Netreba sa toľko stresovať internetom....

barborieta
autor
22. sep 2013

@hrasiak samozrejme, ze mi nechyba 😀 ale nakolko je to moje prve dieta a nemam s tym skusenost...tak mam obavy ci som ok. 🙂