• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Som mama so sklerózou multiplex

7. decembra 2016 
@vanenda je to lumbalna punkcia. Pichaju do chrbtice a beru odtial vzorku. Mne to robili po sediacky. Najprv som sa velmi bala, ale nebolo to take hrozne. Horsie bolo, ze po zakroku musis cely den lezat, inak by ti roztrhlo hlavu. Ved uvidis, co povedia doktori. Drzim palce, aby ti bolo lepsie
11. nov o 06:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maminaxxx ja som po lumbalke citujem sestricku a lekarku mohla preist pomalicky na toaletu...no aaaa dva tyzdne som bola mimo provoz cele zle...auuuuu
13. nov o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@woody1986 aaa prosim ake tabletky ti mamina dala....
14. nov o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzizuzka No, mna nepustili ani na krok. Najhorsie bolo sa vycikat poleziacky do misy. To mi bolo hrozne neprijemne. Ale prezili sme. Clovek je vysokoprisposobivy tvor. :confounded:
14. nov o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maminaxxx prepac ja som zvedava na lieky proti bolesti
14. nov o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@usmevsm ja uzivam taktiez paralen jeden pred a druhy asi 2 hod po prvom a rano zalezi ako sa citim ai dam dalsi,akurat dnea som po,tak zajtra budem zasa k.o a mozno nie,mozno dnes zaberu lieky.inak sranda,ze jeden tyzden zaberu a je mi fajn a na dalsi som hotova pol dna
15. nov o 00:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maminaxxx
@zuzizuzka baby ja som si po lumbalke bola aj zapalit na balkone :smile: poradili mi aby som vypila velmi vela kofeinovych napojov...pred aj po som vypila asi 6 kav 4litre coly a mne nic nebolo,vlastne az po 2 dnoch mi bolo trosinku blbo a vracala som.
15. nov o 00:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zuzizuzka Zuzicka, tak som asi netrafila. :slight_smile: Nechcela som nic zle napisat. Drz sa mi
15. nov o 23:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzizuzka lansoprazole sa volá ale posledný týždeň ho neberiem lebo mi došiel ale začala som piť chia semienka a neuveris nemám žiadne bolesti žalúdka. Vtedy som ich mala asi tak 3x do tyzdna. Tak asi tie semienka zabrali. A cítim sa aj lepšie
18. nov o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte,nepoznáte náhodou tuto stranku?Neobjednávali ste si s nej? Je spoľahliva?
http://www.znackovaobuv.net/jordan-air-jordan-vi-damske-c-6_491.html
24. nov o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, povedali ste v práci, že máte SM? Aké máte skúsenosti...tak celkovo? Ja to tajím aj pred rodinou, teda ... okrem muža a mamy.
Včera o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tiwka v mojom okoli to vie kazdy,nechodim do prace,lebo som na materakej a ak si budem hladat pracu,tak to bude prve co im poviem
Včera o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tiwka ja tak isto, naco to ludom hovorit. V praci nemam v plane to hlasit :slight_smile:
Včera o 16:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@andreaema
@gita17 Ďakujem za názor, ,,, tiež som ešte na MD ale pomaly sa mi to kráti a rozmýšlam čo a ako...v lete som skoro nechodila a teraz som na liečbe ok. Možno budem vysvetľovať až ked to bude potrebné, neviem...ľudia sú rôzni :(
Včera o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tiwka ahoj ja som to dlho taila potrbovala som sa stim najskor virovnat ja a az potom som otom dokazala hovorit...a v praci pokial si na ID tak to v praci musis nahlasit kvoli odvodom...a v mojom okoli stym nik nema problem a ani v praci...
Včera o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zuzizuzka a kde pracuješ?Máš šťastiena ľudí.Ja mam aj negatívne skúsenosti.Žiaľ.
Včera o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dadka39 pracujem ako čašnička...a naozaj okolo mna su užasny ludia...a aj šefovia...a ake negativne skusenosti...?
Včera o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzizuzka niektoré kolegyne v praci sa zrazu od kedy vedia aku mam diagnozu,spravaju ku mne zrazu s odstupom,už nie sme také kamošky ako sme boli.Viem,čudné,ale nepríjmné.
Dnes o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok