Som po sterilizácii a mám bolesť v podbrušku

anicka38
24. okt 2013

Ahojte.Mala som styk v juni.Bola som aj na gynde,robila som si testy a nic mi to nepotvrdilo,len sa cudne citim.Ma vacsie prsia,casto ma bolia a boli ma aj v pdbrusku..No myslim si,ze keby som bola tak by lekar v septembri nieco videl a testy som si robila nedavno,tak tez by to bolo na nich vidiet,ci nie?Okrem toho mam sterilizaciu.poradte mi prosim.Dakujem za odpovede.

bodka70
25. okt 2013

@anicka38 - a pri tej sterilizácii - boli vo fľaške bublinky? 😉

aknelka85
25. okt 2013

@irriss ja to tak citim 🙂

irriss
25. okt 2013

@bodka70 Bodi, ale pockej 😎 kdyby byly vo flasi bublinky, to by znamenalo "vzduch".. 😲 takze to je uuuplne do jine Temy 😀 😀 😀

anicka38
autor
25. okt 2013

@klincek dakujem za odpoved.

anicka38
autor
25. okt 2013

@aknelka85 posledne dieta sa narodilo pred osmimi rokmi.a na gynde som bola a dal mi lieky proti bolesti.no musim tam zajst znova a poradit sa s nim.

anicka38
autor
25. okt 2013

@aknelka85 comu nerozumies?

anicka38
autor
25. okt 2013

@irriss ako to myslis?

anicka38
autor
25. okt 2013

@nativanativa ani ja nechapem naco dlhy cas?

nativanativa
25. okt 2013

@anicka38 ved dlhy cas po sekcii , ked pises ze posledne dieta sa ti narodilo v roku 2005 , ak tomu dobre rozumiem ...., to znamena ze za tych 8 rokov rany musia byt absolutne fit

nativanativa
25. okt 2013

@anicka38 a cylky si mavala ake dlhe ??? myslim kolko dnove ??? ja si myslim ze v tom bude nejaka hormonalna porucha 😨

anicka38
autor
25. okt 2013

@nativanativa skoro pravidelne 28 dnove,obcas to prislo skor alebo neskor par dni,ale v juli som mala ledva tri dni a to slaby menzes,v auguste som mala dost silny,az kusy krvi isli zo mna,potom v septembri zasa nic moc a v oktobri slabsi .

anicka38
autor
25. okt 2013

@nativanativa asi su uz tie rany fit a chyba je inde.

nativanativa
25. okt 2013

@anicka38 tak potom je vsetko ok no nie ???? super cykly ..... to ja len zavidiet mozem .... , nestresuj

nativanativa
25. okt 2013

@anicka38 a tu bolest citis kedy asi ??? v akej zhruba faze cyklu , ci so v obdobi ovulky , ci pred ms , aka je to bolest ?

anicka38
autor
25. okt 2013

@nativanativa skoro stale,ale nieje to velka bolest,skor taka zataz akoby som tam mala v podbrusku kamen.len nechapen preco som mala taky cudny menzes,to sa mi predtym nestavalo.

nativanativa
25. okt 2013

@anicka38 mozno po tej sterilizacii , myslim ze to bude tym , kazda zena trpi bolestami v urcitych fazach cyklu , ja tiez nie som vynimka , to ze mas inu ms ako mesiac dozadu alebo dva vobec nesuvisi s tehotenstvom a v tvojom pripade uz vobec nie , mne sa tiez stane , ze jeden cyklus mam velmi silnu a na druhy je menej silna

maca_p
25. okt 2013

@anicka38 kriste pane, nechapem ako toto mozes riesit na fore!!! si hybaj bud na pohotovost, alebo si vybehni gyndakovi. potom si tu z teba a podobnych autoriek tem robia prcu.
co si myslis, ze kazda ma cez monitor sono zariadenie? co si myslis, ze ti baby vidia do podbruska? co si myslis, ze ti mozu prehmatat palpacne brucho?
mna ked nieco boli, dam si nurofen a ked to neprejde tak idem k doktorovi. nie k vestici, nie k bylinkarke. alebo to rozchodim...

maca_p
25. okt 2013

@nativanativa ako moze sterilizacia boliet?
ved to bud podviazanie vajcovodov, alebo prerusenie vajcovodov.
to skor cysta, myom, polycisticke vajecniky, endometrioza...... mozu boliet.

anicka38
autor
25. okt 2013

@maca_p ty sa do toho nestaraj,ja som chcela len poradit a nie aby mi tu niekto ako ty pi....l,tak sa skludni a daj mi pokoj.na rozdiel od teba su tu aj slusne baby,co sa snazia poradit.

anicka38
autor
25. okt 2013

@nativanativa dakujem ti za rady a podporu,dobre sa s tebou komunikuje.

anicka38
autor
25. okt 2013

a inak moze to byt aj zo sterilizacie,aj lekar to hovoril,nemas ju za sebou tak nevies ako sa zena vtedy citi.
@maca_p

maca_p
25. okt 2013

@anicka38 tak toto vidim jednoznacne na zaradenu rucnu brzdu....
vezmi si ten aluminiovy hrmiec s teplomerom a chod si zmerat bazalnu teplotu...

anicka38
autor
25. okt 2013

@maca_p nikto sa ti neprosil o nazor,tak mi daj pokoj laskavo.a strc si svoje rady niekam...

maca_p
25. okt 2013

si zaloz sukromnu skupinu, urcite ta aj odoperuju koceny 😀
a to som si ta zastavala, len snaha sa minula ucinku, len si to zjavne nepochopila - niekde v top zaujimavej teme poslednych dni tomu hovoria IQ tykve.
ide ti to dnes 😝

anicka38
autor
25. okt 2013

@maca_p a v com si si ma akoz zastavala?ved si tam nerobili srandu vsetky a tie ktore ano,som ignorovala,ale bolo ich malo a nato tu tato diskusia je.aby sme si pomahali.