Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Štípance na chrbte

6. aug 2020

Dobry večer.

Par dni mam stipance alebo co na chrbate... Tie bodky v nichbsu chrasticky z rozškrabania.
Dnes pribudli vedla tie dve ine... Som mala otvorenu vetracku vecer pred par dnami zasvietene a v kúte steny samaa muška jak roj...
Moze to byt z nich? Ďakujem.
Na dotyk to bolí skôr, tak ostra bolest citliva.. Akoby pálenie ci co..
Ďakujem

heidi4
7. aug 2020

Ahoj, urcite z nejakeho hmyzu to mas, mozno pocas spanku barsjaka haved na teba prisla, ani nemozes vediet... ja som vacsinou takato dostipana z vonku a nie z komarov, ale tych hnusnych cervenych stiplavych velkych mravcov, aktualne mam take 2 velke hnusne pupaky na oboch stranach brucha uz vyse tyzdna.... co od komara by za den zmizlo... neskriab si to, nerozryvaj, skor masti si to (ja mam najradsej octanovu mast, aj ked jasne, ze aj fenistil gel moze pomoct) a daj tomu cas. 😊 Bez drazdenia sa ti to skor zahoji. Toto je ta nasa kazdorocna dan za leto - pazravy hmyz. 👎👎👎🤣 Ale neboj, niesi v tom sama. 😉😀

ikonica
7. aug 2020

No len aby to nebol zacinajuci pasovy opar 😑

moonlight1210
7. aug 2020

Ten sa prejavuje najprv ako choroba, a az potom nasledne vyskocia vyrazky.

autor
7. aug 2020

To mam ale presne na chrbat a na rebrách.
Od komara a inej hávede mam inaksie pupance. Mna doštipu vo velkom každé leto.
Ale toto na dotyk velmi boli... A pribudli dalsie dve hentake. Preto som sa vylakala z coho to môže byť. Kedze nikde som nebola odkedy to mam iba doma
🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

autor
7. aug 2020

Veľmi mi je divne, ze nesvrbia, ale ked sa pskriabem až sa krutim od bolesti ostrej🙄...

gelifil
7. aug 2020

podla mna pasovy opar

mondolina
7. aug 2020

Opar

simsalabim
7. aug 2020

Asi pasovy opar, ked to boli.

ikonica
7. aug 2020

@moonlight1210 ja som mala vyrazky presne take, svrbeli a potom ma to zacalo aj stipat, boliet palit a zacalo sa to sirit o jednej strane tela... Ako myslis ze sa to malo prejavit este pred vyrazkami?

ikonica
7. aug 2020

Mas to len na jednej polovici tela? To je dolezity priznak...

moonlight1210
7. aug 2020

@ikonica znamemu najprv vyskocili stavy ako pri chripke (bolest svalov, celeho tela, len bez bolenia hrdla), potom vysoke teploty, potom ho zacala boliet koza, citliva na dotyk, pichala, stipala, palila, a az o par dni na to vyrazky.

ikonica
7. aug 2020

@moonlight1210 ja som z toho mala bolesti chrbta ale nejak som neriesila... Teloty nic.. A potom vyrazka, palenie

autor
8. aug 2020

@ikonica ano iba na kosti chrbtici... A na rebre zboku tie dva pupaky

ikonica
8. aug 2020

No... Pre istotu skus koznu... Mne to zacalo nalavo nad kostrcou a neskor da mi to rozsirilo az dopredu cez susku a na vnutorne stehno... Vsetko len po lavej strane tela...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli