Strata chuti a čuchu pri Covide

27. apr 2021

Kolko ste nemali chuť a čuch pri covide v piatok mi vyšiel PCR test pozitívny odvtedy nemám chuť ani čuch 🙈 je to také divne človek ani nevie co vlastne je

maartiinaa11
4. jún 2021

@monci20 no ja som mala asi na týždeň nonstop akokeby cigaretový dym pod nosom, bolo mi neskutočne vkuse zle z toho ☹️

monci20
6. jún 2021

@maartiinaa11 mne sa to celé takto začalo, že som cítila cigaretový dym asi týždeň a potom tie divné chute a pachy a trvá to dodnes, ten dym cítim už len niekedy

hodiny22
24. mar 2024

@maartiinaa11 ahoj , ako si na tom ? Už sa ti vrátil čuch ?

maartiinaa11
25. mar 2024

@hodiny22 ahoj, nie.. tak na 70%.. ale cigaretový dym cítim strašne často.. po toľkých rokoch som si proste na to zvykla 🙂

hodiny22
26. mar 2024

@maartiinaa11 strašný pocit … ja necítim vôbec nič 5ty deň . Je to na nervy . Nech sa ti darí , ďakujem za odpoveď

hopsas
26. mar 2024

Ja som stratila čuch po vyliečení z covidu a vrátil sa mi asi po dvoch mesiacoch ale občas sa mi to ešte stáva že na pár dní zasa a vypadne a potom sa vráti..už je to viac ako rok čo to trvá

maartiinaa11
26. mar 2024

@hodiny22 držím palce silno nech to prejde. Treba robit cuchovy trening kupte si milgammu. Ja som mala rok z toho normalne depresie. Schudla som 10kg. Bolo to strašne