Strie na bruchu po pôrode

lucka2506
31. aug 2022

Ahojte. Baby som 8 mesiacov po porode rodila som prirodzenym sposobom. Na bruchu mam otrasne velmi viditelne strie po celom bruchu. Neviem si predstavit ist na kupalisko.. Mate to tiez? A ako sa to da riesit? Dakujem

tanyan
31. aug 2022

Mám to tiež a neriešim... Ja sa chodím na kúpalisko kúpať.
Keby som bola na pódiu na výstave, tak by som napríklad 2x denne natierala strie Contractubexom. V minulosti som to skúšala a hoci po dvoch mesiacoch bolo viditeľné zlepšenie, prestalo ma to baviť.

babovka2321
31. aug 2022

Mne sa strie nespravili, ale ak sa mi spravia po druhom porode, asi prejdem na cele plavky, ak by boli prilis viditelne... no co uz... Nie je to hanba, kazdy predsa vie, ze je to z tehotenstva.

emalka
31. aug 2022

Strie su obycajne jazvy, takze vsetko co funguje na ne bude fungovat aj na strie. Mne velmi pomohol dermarolling, neodstrani ich (to sa neda) ale podpori ich hojenie a vizualne nebudu take vyrazne.

cecilia29
31. aug 2022

Moje po case neboli vobec viditelne

jaskolka
31. aug 2022

Áno, mam, neriešim.

slniecnica
31. aug 2022

Strie po pôrode, určite nie sú žiadnou hanbou.

alex49
31. aug 2022

polovica obyvateľov zeme sú ženy, z nich povedzme polovica má strie z tehotenstva. Väčšina z nich si kupuje plavky v ktorých je im pohodlne, nemáš za za čo hanbiť.

lauriik
31. aug 2022

Myslím, že tvoje strie budú každému ukradnuté pretože všetci sú dostatočne vystresovaní svojimi nedokonalosťami. Ale naozaj, ja mám tiež strie, nemám dokonalú postavu a normálne sa chodím kúpať. Čo to kúpalisko/bazén/more je len pre pekných ludí??

rodinka
31. aug 2022

@emalka ahoj, ten dermaloling môžem používať aj teraz po pôrode už 6m alebo už nič?

mon1806
31. aug 2022

Akože žeby mal niekto riešiť moje strie tak by som mu asi vlepila 😂😂mám dve krásne zdravé deti ktoré som s hrdosťou vynosila pod srdcom a porodila čo bolo sakra ťažké čiže keby mi niekto na nič niečo povedal tak ich pošlem niekde a nechápem ženy čo sa zato hanbia to najkrajšie čo na tele mám ❤️ nemám 15 preboha 😂

amelie2017
31. aug 2022

Ja mam strie asi aj na usiach..nerisiem ich. Kazdy sme nejaky..len mi je smiesne, ako ludia riesia sami seba.."moja" asi 100 kilova a 160 centimetrova predavacka z obchodu, vek skor ku 60 sa po plazi promenaduje v tangacoch a hore bez a vobec ju netankuje, ze na druhy den bude zase blokovat nakup polke plaze v uniforme. V pohode vytasi vsetky svoje faldy, celulitidu, prsia na pupku..lebo tak sa citi dobre.