Strie na brušku a stehnách

monika2519
5. aug 2014

Ahojte kočky som úplne hotová som v 37 tt a bruško posiate od strií strašne ma to hnevá ☹ krémujem ako sa len da elasti -Q mi vydrží dva týždne a to používam aj olivový oleja nepomohlo ... chcem sa spýtať o koľko sa strie asi stiahnu a ako bude bruško vypadať po pôrode každým dňom je to horšie a horšie a dostávam s toho depku :/ Poprípade čo odporúčate po pôrode pripadne fotky vašich brušiek v tehotenstve a po aby som vedela na čo sa mam pripraviť ďakujem za rady . 😅

patuskaaa
5. aug 2014

nemaj depku 🙂 ja mam brucho cele uplne cele samu striu ... ale nasla som jeden sprej a krem s propolisom ... uplna parada ! 🙂 cca dva mesiace ich pouzivam a su bledsie a scvrknutejsie 🙂

monika2519
autor
6. aug 2014

@patuskaaa No uvidíme ako dopadnem ešte do pôrodu no asi to uz nebude žiadna sláva a o kolo sa ti asi stiahli ? a aké prípravky sú to ? 😉

lady511
6. aug 2014

@monika2519 ahoj,,no ja mam so striamy asi najlepšie skusenosti 😀 😒 ...mam ich na stehnách,,bokoch,,prsiach,,a hlavne brušku,,začala som ich mat od 14,,koli liekom čo užívam na artritídu,,lieky ma zavodnuju čože priberám a týmsa aj roztahuje koža,,ale čo ma najviac hnevalo ako píšeš ty tak bruško,,a to som sa každý den postivo natierala,,ale mam asi slabu elasticitu kože lebo nepomohlo,,,potom som si kládla otázku čo s nimi,,kedže ja si dost zakladám na zovnajšku,,najlepšie mi pomohlo od SALOOS aantistrii,,,JE SUPER,,NIEJE LACNý ALE TAK SUPER TI TO VYTIAHNE,,,ja som ich mala doslova krvavočervene,, ☹ ...a najlepšie ak to bdue kombinovat s opalovaním 😉

patuskaaa
6. aug 2014

@monika2519 zlepsenie odhadujem tak na 50% 🙂 za cca 2 mesiace... ide o sos sprej a krem s propolisom... obe s obsahom aloe vera 🙂

http://www.imagehosting.cz/?v=192245gcg.jpg

milota164
16. máj 2016

ja som pouzivala krem proti striam od Bepanthenu a pomohol mi zmiernit aj uz vzniknute strie aj ked naozaj najlepsie je ho pouzivat od zaciatku tehu. dobre hydratuje a pomaha udrzat pruznu pokozku.

prirodka
30. máj 2016

Moja dcéra nedávno rodila a ani počas tehotenstva ani po nemá žiadne strie. Používa krém,ktorý obsahuje aloe vera,jojobový olej,kolagén,elastín a prírodný vitamín E.Viac info cez IP. 🙂

maykaaa1122
3. jún 2016

ja používam výhradne bepanthen na strie. Som spokojná vďaka obsahu vitamínov, ktoré mi pokožku hydratujú. 🙂

lilu74
13. nov 2016

Tiez som pouzivala bepanthen proti striam cele tehotenstvo som sa nim natierala a este par tyzdnov aj po porode a strie sa mi nespravili ziadne😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre