Svalový tonus u dospelého

e_s_p_r_i_t
27. jan 2017

Baby idem si po radu od Vás čo pracujete v zdravotníctve alebo ste to mali, za uchom tesne pod lebkou mám taký zdurený sval, dr. povedal že je to svalový tonus a mám to mastiť fastumgelom, 2tt, nenatierala som si to tolko priznavam, lebo čo som čítala je to dobre svinstvo, niekedy to ani necítim, dnes ma to pobolieva, mám to od vtedy ako ma v tom mieste seklo, ale nemala som vôbec znehybnený krk.....čo si mám na to dať aby to zmizlo? dakujem

anieli_1
28. jan 2017

@e_s_p_r_i_t ja som mala dva týždne dozadu haváriu a hodilo mi hlavou dozadu a dostala som golier lebo mi podvrtlo ten sval a doktorka mi napísala taký sprej DIKY sa to volá a asi sa dá kúpiť bez predpisu lebo som platila plnú sumu cca 10€ a lebo ten mi dosť pomohol ja totiž nesmiem lieky....

e_s_p_r_i_t
autor
2. feb 2017

@anieli_1 Ahoj ďakujem Ti za odporučenie, sprej som si kupila, dávam si to už druhý den, začala ma to bolieť ako keby som mala svalovicu na tom svale, tak hádam to pomôže, Ty si už v poriadku alebo si ho ešte stále dávaš?

anieli_1
2. feb 2017

@e_s_p_r_i_t ja som už našťastie v poriadku....A možno to zato tak cítiš lebo sa to uvoľňuje ale keby máš nejaký problém radšej to prestaň dávať a poraď sa s doktorom

e_s_p_r_i_t
autor
2. feb 2017

@anieli_1 práveže predtým sa mi to nedalo ani rozmasírovať, našla som si na krku vzadu len takú hrčku, ktorá ani nebolela, tak som sa zlakla, dr. zhodnotil, že to je ten sval stiahnutý, že tam nič iné nevidí, ale ako som toto začala dávať, tak sa mi to dá aj rozmasírovať, ale pre istotu som objednaná na bud. piatok na sono krku,...pre lepší spánok, ...aj by som sa poradila, keby nemali dovolenku,...

anieli_1
2. feb 2017

@e_s_p_r_i_t no tak je dobré že to ide k lepšiemu....Nech sa ti to rýchlo zahojí 🙂