Svrbenie konečníka

angel987
3. dec 2016

ahojte, prosím poradte tí ktorí s tým mate skusenosti. už dosť dlho,cca 2-3 mesiace ma svrbí na jednej strane okolo konečníka. zo začiatku to bolo pri pošve,ale tam to už prešlo a teraz to mám pri konečníku. neviem či to su hemoroidy, stolica je normalna, krv a bolesti nemam pri nej, ale pre istotu som si kupila Hemostop-predsa len čo ak. ale nepomaha mi to, niekedy sa tam až tak vyskrabem až mam trhlinky z boku v zadku. no mam to len na jeden strane,nie okolo celeho otvoru,proste iba na lavej strane ma to svrbi, gynekolog tam nič nevidel. poradte čo s tým, som už zufala ☹ myslite že su to hemoroidy? alebo mykoza,kvasinky? gynekolog mi robil vyter z mechura, neviem či ukažu testy že tam niečo mam..prosim poradte,čo si na to davať/kupiť

ccaarrlloo
20. máj 2017
Používateľ ccaarrlloo je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ccaarrlloo.

ja mám skúsenosť s avenocom, inak viem že na hemoroidy sa odporúča kúpeľ v dubovej kôre.. záleží na závažnosti problému, hlavne to netreba nechať zájsť ďaleko len preto že sa o tom hanbíš niekomu priamo povedať.. viem že sú to nepríjemnosti, ale čo mne asi najviac pomohlo je používanie (bio)bidetu, odvtedy je pocit čistoty úplnou samozrejmosťou a veľa zdravotných komplikácii prešlo.

vera55555
4. máj 2023

@angel987 ahoj viem že neaktuálne ale ako si dopadla s tým svrbením?? Ja to mám tiež ale zatiaľ som to neriešila....a mam tiež casto zápal moc.ciest takže asi to isté mame