Svrbenie podpazušia

nikuss_d
3. júl 2018

ahojte,
niektoré dni ma ale že strašne svrbí podpazušie..len sa škrabem a škrabem.. antiperspirant používam lady speed stick a nedávam si ho hneď po oholení..
neviete z čoho by to mohlo byť?

diana20
3. júl 2018

Podľa mňa to aj tak môže byt reakcia na tvoj antiperspirant... Ja keď používam dove tak to isté, strašne to svrbí.. Nivea mi nerobí nič.. Naschvál som si prečítala, čo je vzadu napísané na tom dove à aj tam bolo napísané, že ak veľmi svrbi podpazušie tak netreba používať.. Skus zmeniť podľa mňa..

lucpro1
3. júl 2018

zmen antiperspirant, evidentne ti nesedi 🙂

mymam
3. júl 2018

@nikuss_d aj stres ti to môže spôsobovať

simsalabim
3. júl 2018

@nikuss_d mne raz kozny na rovnaky problem predpisal antimykoticku masticku. Nieco ako Canesten to bolo. Cane nieco. Po 2 dnoch to preslo.

hennyinnsbruck
3. júl 2018

To moze byt vselico...!! Aj ja som to mala, vraj plesen..neviem nic som tam nemala ale ked lekar povedal tak to asi tak bolo... Mne pomohla mast s kortizolom

skrinkaminka
3. júl 2018

podla mna je to tiež antiperspirant,,,ja používam teraz jeden na čisto prírodnej báze a neštípe ma nič ani hned po holení 🙂

sara287
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikuss_d
autor
4. júl 2018

Skúsim nejaký prírodný vyskúšať 🙂

kitty88
4. júl 2018

A nesvrbi ta par dni po holeni? Mna vzdy z holenia, taky den - dva po holeni.

nikuss_d
autor
4. júl 2018

@kitty88 práveže nie.. Je to na etapy.. Niekedy ma nesvrbi vôbec, a napríklad včera ráno a dnes som myslela ze si zoderiem kožu.. Sprchace mam od ziaji, a okrem toho lady spred sticku si nedávam nič.. Nechcem sa toho veľmi vzdať, vyhovuje mi to..

katren
4. júl 2018

@nikuss_d ja som tak dostala alergiu na Nivea antiperspiranty...kozna mi vravela ze staci aby nieco malo zmenili a hned mozes reagovat...pouzivala som len Nivea a teraz ju nemozem..jediny po ktoro sa neskriabem je Dove

skrinkaminka
5. júl 2018

@nikuss_d ak by si chcela vyskúšať nejaký prírodný, tak mám na predaj 🙂