Tabletky na oddialenie menštruácie.

katka2505
26. jún 2019

Ahojte dievcata,mate skusenosti s tabletami na oddialenie menstruacie? Ideme o 3 tyzdne k moru a den po prichode mam dostat menzes.Su tieto tablety len na predpis alebo aj volnopredajne?

moncurienula
26. jún 2019

@katka2505 iba na predpis od lekara. Nie vzdy to lekar predpise. Zalezi akeho mas doktora. Ale da sa aj citronom, on stahuje, pripadne vela, vela, vela cerveneho vina a dufat ze pridu skor a chynin ten podporuje tiez.

bda
26. jún 2019

@katka2505 Ahoj. Su len na predpis. Ja ich cca 1x za rok pouzivam, ked nam vychadza blbo napr wellnes vikend. No zatial som ich pri mori neuzivala. A zaujimalo by ma, ci ma niekto skusenosti, ci nevadi opalovanie sa?

katka2505
autor
26. jún 2019

@moncurienula
@bda
Zavolam teda lekarovi a spytam sa na ne.Ja totiz este v noci kojim,takze sa musim informovat aj na to.

pininka1
26. jún 2019

Na predpis, brala som ich minulý rok, ale nie aby mi oddialili, ale práveže má doktorka nastavila tak aby prišli skôr ako dovolenka, práve preto že sa mi menzes sám posunul a nechcela som,aby som mesiac vynechala uplne

ivkazba
26. jún 2019

Ja som ich brala viac krát a v pohode. Na citrón a podobné typy sa určite nespoliehaj. Ja jem denne kopec citrónovej vody a menzes mám ako hodinky.

fedka333
26. jún 2019

To by aj mňa zaujímalo... A tie žienky co mate skúsenosť nenaruši vám to cyklus?lebo ja mam pravidelne ako hodinky

evkamotka
26. jún 2019

Ja som to mala pri mori viac krat, vzdy pekbe oddialilo presne podla navodu. Nasledne menstruacie som mala znova pravidelne ako vzdy, nic nerozhadzalo. Mne to dr predpisal na moju prosbu dokonca aj kvoli vlastnej svadbe 🙂

lele12345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz