Tamtum Verde verzus Coldrex na nádchu - chrípku

thelovelybones
6. okt 2022

Čo najlepšie z lekárne účinkuje ? Tamtum verde alebo coldrex?

nikpa
6. okt 2022

@thelovelybones tantum verde su pastilky a sprej do hrdla. Coldrex je teplý nápoj. Chces porovnavat trochu rozdielne veci. Spoločné majú účinky na bolesť hrdla inak Coldrex je ešte k tomu aj na zmiernenie viacerých príznakov prechladnutia a na teplotu.

stanulienkat
6. okt 2022

Ak myslíš cmulacie tablety, nikdy mi nezabrali nijaké. Ak si chceš kúpiť Coldrex horúci nápoj, tak si prečítaj zloženie a kúp si o štyridsaťkrát lacnejší Paralen a vitamín C. Nič iné tam totižto nie je.

simsalabim
6. okt 2022

@stanulienkat nie je celkom pravda, je tam este peusdoefedrin na uvolnenie nosa, co mne osobne pri zapchatom nose velmi pomaha, halvne na noc (+sprej do nosa).

stanulienkat
6. okt 2022

@simsalabim Áno, ale keď si ma všetky tieto látky kúpiť zvlášť, tak ťa vyjdú niekoľkonásobne lacnejšie.

simsalabim
6. okt 2022

@stanulienkat no ale prave pseudoefedrin zvlast nekupis... asi preto, ze to je dopingova latka vo vacsich mnozstvach?

thelovelybones
autor
6. okt 2022

Coldrex som myslela vs teraflu

liusa82
6. okt 2022

@thelovelybones ja použivam coldrex max grip hned ako ma začne štipať nos alebo cítim že na mňa ide chrípka stačia 2,3 sáčky niekedy len 1 a stopne mi to úplne.Už som nebola tak riadne chorá ani nepamätám.Ten je najsilnejši lebo potom je ešte aj klasický coldrex