Tenisový lakeť

14. jún 2023

Ešte vo februári sa mi po bezkovani objavila silná bolesť lakťa. Časom sa to trocha zlepšilo, ale keď lakeť ohybam, bolesť sa vracia. Môže to byť tenisový lakeť? Je nutné ísť k lekárovi, alebo existuje samoliecba?

andymajdy
14. jún 2023

Môže to byť aj golfový lakeť, podľa toho z ktorej strany ti to vyráža. Bola som aj u ortopéda a nuž ruku nezaťažovať, šetriť a prejde to, len to dosť dlhú trvá. U mňa to bolo cca pol roka. Ja som si dávala ruku zatejpovať a pomohlo

autor
14. jún 2023

@andymajdy mám pocit, že bolesť vyráža niekde zo stredu. A nič ti na to nepredpisal? Len kludovy režim?

ndrag
14. jún 2023

mne pomohlo z dlhodobeho hladiska posilnovanie ruk, ale pomaly, ziadna velka zataz hned.Ale najprv treba preliecit bolest ak je.

autor
14. jún 2023

@ndrag Ďakujem za tip. Budem musieť ruku čo najmenej zohybat v lakti, keď si na to dávam pozor, je to lepšie.

dizajnerka
14. jún 2023

Mňa bolelo rok a pol.

nelca84
14. jún 2023

Kolegyni pomohla razova vlna. Ale platila si to sama.

andymajdy
15. jún 2023

Iba rehabilitáciu- elektroliečbu, reálne to nepomohlo.. naozaj pomôže iba čo najmenej zaťažovať tú ruku, bohužiaľ je to nadlho no

autor
15. jún 2023

@andymajdy Tiež mám ten pocit 🙄

saraxyz
15. jún 2023

Mne pichla injekcny obstrek, bolesť jak svi*a. Druhý krát už nepôjdem. Mam ortezu (takú pasku) nosím keď treba. Niekedy boli veľmi, inokedy pohoda

lulu2014
16. jún 2023

Mne pomohol na tenis.laket ultrazvuk. Zatial mam 3roky pokoj. Mala som predpisane od Dr.

zp74
8. okt 2023

Ahojte , rok som mala chronickú bolesť, cez deň bez tapu som sa nezaobišla, pomohol obstrek,.... ale veľmi pekne by som niekoho poprosila kto by bol ochotný so mnou popísať čím všetkým prechádzal, nakoľko píšem bakalársku prácu , ďakujem