Účinné lieky na tenisový lakeť

janakrnacova
8. nov 2017

Ahojte. Viete mi prosím poradiť účinné lieky na tenisový lakeť? Alebo čo by mohlo pomôcť? Ďakujem.

janinah
8. nov 2017

najúčinnejší je opich liekom na ortopedii,ale bolí to jak šľak...pomalšia liečba je ultrazvuk a teplé obklady na rehabilitácii,mne nepomohli,teda len máličko,pomohlo mi až ked som vybrala 5 injekcíí do svalu

janakrnacova
autor
8. nov 2017

@janinah Ahoj a nepamätáš si názov tých injekcií ?

janinah
8. nov 2017

@janakrnacova ak si dobre pamätám,tak to bol Veral

janakrnacova
autor
8. nov 2017

@janinah ..ešte otázočku, do ktorého svalu boli pichané? Posielam za ochotu ❤

janinah
8. nov 2017

@janakrnacova písala som do svalu,aby si nemyslela,že bol pichané do toho lakťa...do svalu= normálne do zadku

prevenar
8. nov 2017

@janakrnacova no , najucinnejsi a vlastne jediny liek na toto je prestat robit to, co ti to sposobilo. nejakou cinnostou pretazujes dane miesto a toto je odpoved tela. zapal po case sposobi trvale poskodenie sliach, uponov a samotneho klbu.

dokym budes ruku pretazovat do vtedy budes mat problemy, ktore budu casom gradovat.

luna116
9. nov 2017

@janakrnacova Ahoj, moja mama má tenisový lakteť už niekoľko týždňov, OL ju nechcela poslať ku ortopédovi, dala jej iba tabletky od bolesti, až po naliehaní - nakoľko sa bolesť stupňovala a lakeť škaredo opúchal, ju poslala k ortopédovi, kt sa len smial, že OL to nemá ako vyliečiť, že to má výrazne zapálené, ATB síce nepotrebovala , ale dal jej injekciu, spomínala mi, že do lakťového kĺbu a mala zákaz po injekcii 10 dní čokoľvek s rukou (hornou končatinou presnejšie) robiť, plus jej dal na predpis ortézu. Následne po uplynutí tej doby je to super, vravela, že ju to nebolí vôbec, ortézu používa naďalej. Po preliečení sa odporúča i cvičenie s takým gumeným valčekom, nájdeš na internete. 😉

baccio
16. jún 2020

@luna116 ahoj prosím ťa len sa chcem opýtať tu injekciu ked mama dostala bolela ju po nej ruka?Ale tak že hrozne? Ak áno ako dlho?Ja som dostala injekciu včera a plakala som potom doma od bolesti.