Tlak v hlave pri zmene počasia.

ajka321321
7. máj 2019

dobrý den, momentalne je dost premenlive pocasie na obdobie máj, trapia ma už tyzden ani nie ze bolesti hlavy , skor taky tlak v hlave. Pocitujete niekto taketo tazkosti v tomto obdobi?

mirien22
7. máj 2019

@ajka321321 ja som tiež taká meteosenzitívna, tieto zmeny počasia mi nerobia dobre. Chce sa mi len spať a mám nízky tlak 🙈 Určite je nás viacej takých, môj ocino je taký istý 😄

zuzanka.zuzu
7. máj 2019

aj ja som meteosenzitívna. doteraz som mamku nechápala, reku stará baba... no hups, ono je to asi dedičné a prejavuje sa to od určitého veku 😂😂😂

diewcatqoo
7. máj 2019

@ajka321321 ahoj, ano, od minulej stredy ma vkuse boli hlava den/noc. Pred porodom som taketo problemy nemala, ale po porode som strasne hakliva na zmenu tlaku 🙄

ajka321321
autor
7. máj 2019

@diewcatqoo ano, je to tým pocasim velmi ovplyvnene, verim, ze sa to ustali

diewcatqoo
7. máj 2019

@ajka321321 skor si myslim, ze sa to bude vekom zhorsovat.. ta meteosenzitivita. Vzdy som si robila srandu z mamy a z babky, ked vraveli, ze ony presne vedia, kedy sa zmeni pocasie, pretoze im je dva dni predtym zle.. no a uz som sa dosmiala 🙂

marca12
7. máj 2019

@ajka321321 keby len tlak v hlave. Neskutocne migreny,zvracanie,nalada nula bodov,vkuse som podrazdena,nestastna. Najradsej by som lezala,ale musim v praci podat vykon.

marca12
7. máj 2019

@diewcatqoo u mna to zacalo pred 30tkou a neviem si predstavut,ze by mohlo byt aj horsie ☹

diewcatqoo
7. máj 2019

@marca12 rodila som ako 27 rocna a tak cca rok po porode to zacalo. Tak neviem, ci to je porodom alebo vekom. Ale je to cim dalej, tym horsie.
Presne ako pises, nalada 0 bodov, podrazdena, zle od zaludka, nesmiem na ostre svetlo, prekazaju mi rozne pachy a pod. Ale musim fungovat, nikto iny sa mi o dieta a o domacnost nepostara.. uz sa "tesim" na to, ako to neskor sklbim aj s pracou 🙄

heyoka
7. máj 2019

@ajka321321 ja trpím silnými tlakmi už niekoľko rokov, väčšinou pri zmene počasia alebo z krčnej chrbtice..tlak je vlastne forma bolesti... môže to byť aj nízky tlak..daj si spraviť RTG krčnej, či nemáš bloky na stavcoch..ak áno tak sú na to cviky, dá sa to nájsť na nete..

monca0021
7. máj 2019

@ajka321321 ahoj ja mám cely tento týždeň strašne tlaky v hlave aj pichave bolesti a zakaždým čo sa zmení počasie zas odznova takze ta plne chápem 🙈

victoriab
Autor odpoveď zmazal
Zobraz