icon

Tlaky v nose

avatar
adamcovanina
14. jún 2022

Dobrý deň, prosím Vás nemá niekto skúsenost s bolesťou v koreni nosa, niekedy až na čelo bez chrípky, bez nádchy, bez soplov a teploty... Ja to mam po covide od februára sa trápim, na orl mi dávali len antihistaminikum ale vôbec mi to nepolepsilo až teraz ma posielajú na Ct pnd. Ďakujem za všetku rady ❤️

avatar
mergimar
14. jún 2022

@adamcovanina Ja som to mala pocas aj po covide. Na ORL som isla az po 2 mes., ked uz ta bolest bola neznesitelna. Dovtedy som brala ATB na zuby, lebo aj tie sa mi pocas covidu zapalili, teda dasna, a myslela som si, ze ak to ma byt zapal, ze mi to z tych liekov prejde. Nepreslo
Rtg ukazalo zapal pnd. Po dobrati liekov ma ta bolest celkom nepresla, tak ma poslali aj na alergo. Tam mi vysli vselijake alergie, tak som dostala antihistaminika a neskor aj kortikoidy. Ale tie neberiem. Celkovo som sa s tou bolestou trapila asi rok a pol. A este ani teraz sa to niekedy vrati.

avatar
adamcovanina
autor
15. jún 2022

@mergimar ooo to mi je ľúto, ja mam ísť 22.6 na Ct pnd tak som veľmi zvedavá mne alergie nezistili žiadne preto nič neberiem... A mali ste aj teploty alebo niečo také podobne? Niekedy to veľmi bolí inokedy menej... Už aby to preslo🙏

avatar
mergimar
15. jún 2022

@adamcovanina Nie. Bez teplot. Tiez som to tak mala. Raz lepsie, inokedy horsie. Hlava ma bolela. Teda skor celo.

avatar
adamcovanina
autor
15. jún 2022

@mergimar a co vám prosím pomahalo?

avatar
adamcovanina
autor
15. jún 2022

@mergimar boleli vás prosím aj oči a niekedy aj čelo? Akoby v strede medzi obocim

avatar
mergimar
16. jún 2022

@adamcovanina tak ja som dostala z ORL sprey do nosa a antihistaminika

avatar
mergimar
16. jún 2022

@adamcovanina Ano. Tak na striedačku alebo aj naraz. Čelo, koreň nosa, oči a aj lícne kosti. A ešte som mala taký tlak na uši, resp. akoby ma bolelo krížom medzi ušami, až mozog. No a nakoniec to bol zápal prínosových dutín na jednej strane.

avatar
tanika
8. feb 2025

@mergimar som rada ze som túto temu nasla piprodim čo pomohlo ? Na ten Zapal dutin atb ? Lieky ake ???
Ja sa trapim od 24.12. Na striedačku bez horúčky vytery viac krat to ten negativne sj nos aj hrdlo . Koren nosa, čelí pozom zase ucho a tak to cestuje ako keby . Na orl som bola uz dva krst ona problem
V dutinách nevidí 🙈 musim asi nájsť niekoho ineho . Ide ma porazit …. Co by pomohlo ???

avatar
alegri
13. mar 2025

@tanika dobry, poriesili ste si to?

avatar
tanika
13. mar 2025

@alegri áno vybrala som bohuzial kvôli pluc. Mycoplazmsm 5 baleni sumamedu bol to des hoci ja som teda kadrl nememala a teda asi tie atb za taku na to co bolo v nose hoci vytery viac krat robene negativne len tie mycoplazmy iga a v igg zvysene ze vraj sliznicne a te pokoj a hlavne som histaminicka aj lieky mi škodili ako som vsetko douzivala mam pokoj bolo som potom a este mi medzi tym urobili ct dutin v poriadku a po douzivani liekov pi dvoch tyzdnoch som bola u orl lekara co aj operuje vsetko mi optikou popozeral kamerou presvietil ciste . Klop - klop uz je dobre a zacalo som opäť držať dietu kvoli tomu histaminu mozno aj to mi robilo problem.

avatar
alegri
13. mar 2025

@tanika vďaka za odpoveď, nech sa vám darí. HIT vie narobiť problémy 🤦‍♂️

avatar
hellinka
25. aug 2025
@alegri

@tanika vďaka za odpoveď, nech sa vám darí. HIT vie narobiť problémy 🤦‍♂️

@alegri dobrý deň, chcem sa opýtať, či ste sa bolesti zbavili. Ja mám rovnaký problém už od februára a mám pocit, že nič nepomáha.

avatar
nurse0
25. aug 2025

@adamcovanina áno už od marca po chorobe bez čuchu som