Tlaky v nose

adamcovanina
14. jún 2022

Dobrý deň, prosím Vás nemá niekto skúsenost s bolesťou v koreni nosa, niekedy až na čelo bez chrípky, bez nádchy, bez soplov a teploty... Ja to mam po covide od februára sa trápim, na orl mi dávali len antihistaminikum ale vôbec mi to nepolepsilo až teraz ma posielajú na Ct pnd. Ďakujem za všetku rady ❤️

mergimar
14. jún 2022

@adamcovanina Ja som to mala pocas aj po covide. Na ORL som isla az po 2 mes., ked uz ta bolest bola neznesitelna. Dovtedy som brala ATB na zuby, lebo aj tie sa mi pocas covidu zapalili, teda dasna, a myslela som si, ze ak to ma byt zapal, ze mi to z tych liekov prejde. Nepreslo
Rtg ukazalo zapal pnd. Po dobrati liekov ma ta bolest celkom nepresla, tak ma poslali aj na alergo. Tam mi vysli vselijake alergie, tak som dostala antihistaminika a neskor aj kortikoidy. Ale tie neberiem. Celkovo som sa s tou bolestou trapila asi rok a pol. A este ani teraz sa to niekedy vrati.

adamcovanina
autor
15. jún 2022

@mergimar ooo to mi je ľúto, ja mam ísť 22.6 na Ct pnd tak som veľmi zvedavá mne alergie nezistili žiadne preto nič neberiem... A mali ste aj teploty alebo niečo také podobne? Niekedy to veľmi bolí inokedy menej... Už aby to preslo🙏

mergimar
15. jún 2022

@adamcovanina Nie. Bez teplot. Tiez som to tak mala. Raz lepsie, inokedy horsie. Hlava ma bolela. Teda skor celo.

adamcovanina
autor
15. jún 2022

@mergimar a co vám prosím pomahalo?

adamcovanina
autor
15. jún 2022

@mergimar boleli vás prosím aj oči a niekedy aj čelo? Akoby v strede medzi obocim

mergimar
16. jún 2022

@adamcovanina tak ja som dostala z ORL sprey do nosa a antihistaminika

mergimar
16. jún 2022

@adamcovanina Ano. Tak na striedačku alebo aj naraz. Čelo, koreň nosa, oči a aj lícne kosti. A ešte som mala taký tlak na uši, resp. akoby ma bolelo krížom medzi ušami, až mozog. No a nakoniec to bol zápal prínosových dutín na jednej strane.