Točenie hlavy v tomto období

10. feb 2024

Pocituje niekto v tomto obdobi tocenie hlavy, zavraty?

pokemonkaa
10. feb 2024

ja, od stredy. V stredu som nebola schopna zajst ani do prace. Dnes sa konecne citim lepsie.

stellarstar
10. feb 2024

Ano

kaktus87
10. feb 2024

Ja tiez

silvia2909
10. feb 2024

Od minulej soboty sa mi každý deň celý deň krútila hlava ..prišla som domov z práce (kde som sa sama nemohla pohybovať lebo som sa bála že odpadnem) a spala som od 18 tej do rána.. včera to prešlo do neskutočnej bolesti hlavy a dnes mi je trochu lepšie ale bojím sa že to neskončilo..nikdy som takéto nezažila nechápem..mám pod 30rokov

pokemonkaa
10. feb 2024

ja mam problemy so strednym uchom (nestabilita, narusenie rovnovahy), ale posledne dni mi davaju riadne zabrat. esteze mam lieky (predpisal mi ich neurolog), ale aj tak ma obcas zatiahne riadne doprava.

autor
10. feb 2024

@pokemonkaa ja od pondelka.Kazdy den s prestavkami lepsie horsie.Vcera uplna pohoda vsetko ok.A dnes som nevyliezla z postele ako sa so mnou vsetko toci.
@stellarstar
@kaktus87
@silvia2909
@pokemonkaa

elenajezova
11. feb 2024

Ja tiež, tak ako kedy. Vôbec neviem, vôd čoho to záleží. Nie je to katastrofa, ale ani kto vie čo... . Chcem ísť budúci týždeň k doktorke.

marca12
11. feb 2024

Zavraty mavam casto z krcnej chrbtice,ale posledne asi 2 tyzdne pozorujem,ze mi je skoro kazdy den nanic a mdlo. Pripisujem to zmenam pocasia. Snad sa to upravi,už sa neviem dozit jari a slnecnych lucov.

sofia1979
11. feb 2024

Ja ide jar intenzívne už to začína

damira90
11. mar 2024

Aj mne sa točí ja som odpadla že aj vám. To fakt...mám 32 a nikdy som toto nemala. Naplasena som ze mam nieco s chrbtom. Ale točí sa mi hlava odrazu tri dni.