Trhanie zubu múdrosti v Bratislave

daniela1978
4. apr 2013

Ahojte, po dlhšej dobe sa mi ozval znovu ešte neprerezaný (len malý kusok trčí) zub mudrosti. Som z toho na nervy, bolí ma hrdlo, ucho, začínam cítiť ostatné zuby, že mi na ne tlačí.........už som aj objednaná k zubárovi, ale ten mi dal termín až na 30.4.. Budem musieť asi skočiť k inému. Má niekto skúsenosti s trhaním zubu mudrosti v Bratislave? Poraďte nejakého šikovného zubára alebo zubárku. Ďakujem.

sasenda44
11. aug 2014

Daniela ja tiež pozerám že kto čo, typujem že tak do dvoch mesiacov mi zubárka zahlási že to musí ísť von. Kamoške teraz trhali dva naraz, bola v celkovej anestéze a potom hrozne opuchla. Doktorka jej okamžite nasadila wobenzym, veľmi dobre to zabralo. som mala taký priškrtený úsmev, keď mi ho včera doniesla, že isto sa mi časom zíde. Tak výbavu a la wobáč si isto zariaď vopred 🙂

katarina_g
12. okt 2014

Našla som tuto tému, tiež ma čakala extrakcia osmicky, mon zubar odporučil ylux, v piatko som absolvovala, mala som ju čiastočne zarastenu v dasne. Bola to záležitosť 15 min, nerobil ma Dr. Tudik ale ten mladší. Ozaj bez akýchkolvek problémov, opuchov. Aj lieky od bolesti som su dala len preventívne na noc a to 200mg nurofen, co nie je žiadna sila. Taktiež len a len odporucam aj ked som tam cakala vyšše 2 hodiny, lebo pôvodne som isla len na konzultaciu ale povedal, ze ak chcem nech počkám. Cena 45 eur.Naozaj profi a super ľudský pristup.

mirkohav16
29. okt 2014

@luliu kolko ste platily za odstranenie osmiciek v Yluxe

marina88888
5. feb 2015

ahojte, prosim, ake su ceny v stredisku YLUX? hladam noveho zubara nech mi da dokopy zubky, ale bojim s,a ze budem musiet predat oblicku 🙂)) dik

daniela1978
autor
6. feb 2015

@marina88888 treba sa tam ísť ukázať v ordinačných hodinách a on ti priamo povie, čo to bude stáť...ja som tam bola na trhanie dvoch zuboch múdrosti a bola som spokojná, aj cenou a hlavne doktorom

marina88888
9. feb 2015

@daniela1978 dakujem, skor som chcela vediet ceny beznych ukonov, napr. biela vypln, aj ked viem, ze to je asi individualne.. maju aj zmluvu s poistovnami?

daniela1978
autor
10. feb 2015

@marina88888 hej robia aj na poisťovňu. ale to je tam dobré prísť na začiatku mesiaca, kým ešte nemá vyčerpaný balík od poisťovne

marina88888
18. feb 2015

@daniela1978 dakujem za info ;)

pralinkaaa
3. mar 2015

@marina88888 ahoj bola si?

hugsi
6. mar 2015

@daneso ahoj prosím aká bola cena za tie tri osmičky?

daneso
6. mar 2015

@hugsi cena bola po dohode 100 eur jedna

hugsi
6. mar 2015

@daneso ďkaujem pekne za odpoveď, to je naozaj fajn cena u Schilla , kam chodím si to dávať robiť nechcem pretože je to predražené

janka2807
18. apr 2016

Ja som sa velmi bala zubara roky som nebola zo strachu a na to doplatil moj chrup.Bola som v Ylux u mudr.Tudika trhali mi celi vrch ale musim povedat ze velmi dobry ked som citila bolest tak mi pichol injekciu a vsetko ok.Naraz mi vytrhol 14zubov ale musim vrelo odporucit.Fakt ziadna bolest sestricky mile v pohode a doktori skveli

petrapod
8. jún 2016

Ahojte, chcem sa opytat co ste boli u Tudika potrebovali ste vymenny listok? Dakujem

janka2807
12. jún 2016

Ano potrebovala

ejmi25
29. sep 2022

@daniela1978 dobry den stary prispevok ,ale mali ste tu dolnu 8 cku prerezanu ci nie?