Trpím nespavosťou

stradivariuska
12. feb 2016

Ahojte,
rozhodla som sa založiť túto tému aj keď iste je tú diskusií o nespavosti viac.
Každý kto skúsil dlhodobo nezaspať vie aké je to náročné po tom fungovať, hlavne ešte pri malých deťoch. ☹ Najhorší stav keď človek chce spať a nemôže lebo už od únavy a vypätia to nedokáže. Viem o čom hovorím sama zažívam už dlho predlho. ☹
A viem že každému pomôže ak zistí že nie je sám, že nebojuje len sám ale sú tu aj iní ktorí sa trápia . Budme si takto jedna druhej oporou , vyplačme sa a vykričme všetok hnev smútok únavu a frustráciu aspoň takto anonymne na "papieri". 🙂
Ja sama trpím nespavosťou už cez rok, mám zdravotné problémy, ktorá sa vlečú, nevedia zistiť čo mi je , do toho každodenné starosti, malý, ktorý cíti že nespím a budí sa so mnou a potom plače. Stále nad tým čo mi je rozmýšlam, bojím sa dákej zákernej choroby. Myom čo mi vyoperovali v oktobri znova narástol, atd atd . No na mašlu a nekonečná únava. V noci spím tak 2 max 4 hodiny . Chce sa mi kričať , plakať kopať. Skúšam kdečo, rôzne techniky na uvolnenie , homeopatiká na spanie , čaje , xy vecí ktoré zaberú na jednu , dve noci.
Vyplačme sa jedna druhej a ak si pri tom aj poradíme navzájom aj tak dobre .

kuceravasue12
14. feb 2016

@qidko och to som sa sekla to nemalo byť kamoškina mala ale kamoškina mama, no nie som odborník takže neviem či to bolo ozaj z liekov len viem, že keď ich začala brať tak to bolo hrošie. No a to čo mi povedali v tom zariadení to nie sú moje slová ale ich, tak ak s tým majú takéto skúsenosti hádam by si to nevymýšľali.

qidko
14. feb 2016

No som zaskocena lebo aj ja som psychiatricka pacientka☹ (diagnozu si nevyberas)a mam vyskusane ze lieky zaberaju po 2-3t.Len zo zvedavosti ako jej hrablo co si mam podtym predstavit pytam sa zo zvedavosti

erienka
16. feb 2016

@stradivariuska inak je to zvlastne, ale ja to mam podobne ako ty s tymi kolikami tvojho syna - ked som dceru kojila (do jej dvoch rokov) v noci, hrozne ma to unavovalo a nemala som problem hlbsie zaspat. Kojit som prestala, lebo som dufala, ze budem konecne spavat cele noci bez prestavky. Ake bolo moje prekvapenie, ked moje problemy so spankom zacali prave vtedy. Jednoducho odkedy som prestala kojit, moj spanok je plytky a o nicom

dendoxo
24. júl 2018