Som v 10. týždni a trpím nespavosťou

romanelak
27. okt 2020

Ahojte...
Som v 10 týždni a už asi dva týždne neviem v noci spať a som do rana hore. Predtým som mala taký režim že už o 20:00 som bola v posteli a teraz spím cely deň, a v noci halabušim. Som sama alebo este niekoho to trápi?

cookie29
27. okt 2020

Nie si sama. Ale riešenie nemám

lauriema
27. okt 2020

@romanelak ja som síce už 8 mesiacov po pôrode ale viem o com.... Mala som to isté vieš čo mne poradila moja mamka? Vypiť pred spaním teplé mlieko s medom, zabralo

00kvetinka00
27. okt 2020

@romanelak mne tam v 15tt zacala spavost 🤣 spala som lludne ajpo stojacky v sklade 🤣 nastastie to dlho netrvalo

eliska13
27. okt 2020

@romanelak a čo chceš spat v noci, keď spis cez deň?máš otočený režim.Nespi cez deň a zaspis večer🙂

domak2
27. okt 2020

Ja často zaspím o 8 so staršou (alebo skor😅 ) a potom 3:30 starším 👻

solinkarka
27. okt 2020

Ja tak isto už začiatku tehu nespím a to som už 34tt 😴

nini1010
27. okt 2020

Toto som mala pri synovi cele tehotenstvo.Bolo to sialene.Ja znicena nevyspana ale spat som mohla max 2-3hodiny z noci ak vobec!Nepotesim ta,uplne to u mna odoznelo dnom porodu.Ked som sa pytala gynekologaze co robit tak mi poradil skusit si dat male pivo vecer.Ze to nijako neublizi.Ani to nepomohlo tak som sa na to vykaslala.Liekom som sa chcela vyhnut,caje nepomahali.

jaskolka
27. okt 2020

Ja som celé tehotenstvo sa budila v noci, nespala som dobre, je to aj kvôli hormónov, aj neskôr kvôli WC sa môžeš budiť, nepohodliu kvôli bruchu atď. Do istej miery akoby už teraz telo pripravovalo matku na neskorší stav po pôrode, keď budeš vstávať v noci k bábätku

aneta129
27. okt 2020

@romanelak nie si sama, ja som 9a akože cez deň zaspím na hodinku na gauči a tak pána beka 3h ráno a ja sedím na posteli a nič, ani unavená nie som v noci a ani za pána zaspať... Takže je nám fajn... Neviem prečo a keď spím tak sa budím každú hodinu skoro...

cumilincek
9. nov 2020

Mám výborný Tymianový krém si potriem čelo ,spánky pod nosom ,krk a ta príjemná vôňa ma upokojí až zaspím ako nič.Som v 8tt.Bez toho krému by som nezaspala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre