Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Tŕpne mi malíček

lucy_x
3. nov 2012

Mám problém s rukou od augusta mi začal trpnúť iba malíček, keď píšem tuna na klávesnici necítim si vôbec malíček, bolesti mám akurát vyššie v ruke ale to sa strieda bolesť s trpnutím, neviem čo si mám o tom myslieť :/ je možné že by som potrebovala len viac pohybu alebo čo?

cerez
3. nov 2012

A čo chrbát, nebolí? Možno ide o priškrípnutý nerv.

zuzi79
3. nov 2012

môžeš mať aj upchatý karpálny tunel - tak sa to nejako volá, je to na zápästí.

lucy_x
autor
3. nov 2012

chrbát ma nebolí vôbec, skôr len tá pravá ruka, začalo to malíčkom , lakeť a teraz rameno .... najviac to cítiť večer

sissy27
3. nov 2012

@lucy_x syndróm karpálneho tunela asi 😖 veľa času pri počítači a ruka na myši / klávesnici v nesprávnej polohe?

sashabb
3. nov 2012

@lucy_x ja som sa zrovna tiež nad tym pozastavila, začal mi malíček tiež tŕpnuť, ale na lavej ruke, ktorú v podstate nepoužívam 😒

1ingrida1
3. nov 2012

a nezacina ti to prave ked si v strese alebo mas nervy? ja som to u seba spozrovala presne vtedy ked som zacala byt nervozna,ale to bolo skor take trpnutie spojene s cukanim. ale mam aj vysunutu platnicku,takze to moze byt od chrbtice,a ked mas stres a nervy tak ani nevjes ako a napnes svaly a potom to nejak niekde tlaci.. to je asi pre neurologa alebo ortopeda

kvetinka211
3. nov 2012

@lucy_x skus tyzdnen bez modreho konika 🙂 a ked nepomoze, tak skus b komplex a magnezium ak ani to nie, tak k lekarovi ...

lucy_x
autor
4. nov 2012

@kvetinka211 na modrého koníka myslíš sem? tak tu som tretí krát možno? :D

lucy_x
autor
4. nov 2012

@sissy27 tak som dosť veľa na počítači, to je fakt :/

lucy_x
autor
4. nov 2012

@1ingrida1 nie to každý večer to cítiť dosť jasne, v noci mi stŕpla už 3 krát ruka tak že som si ju necítila a nevedela ňou pohnúť, keď som si ju vytriasla tak mi pukol až necht... :/

kvetinka211
4. nov 2012

@lucy_x to je dobre pre teba 🙂 lebo niektorym sa nam tu stalo ze tu travime nezdravo vela casu ktory by sme mohli prezit ovela zmysluplnejsie ...

lentuska
5. nov 2012

@lucy_x
Pocuj, skus vysetrenie biorezonancie.... tam ti ukaze presne, ci to je z nespravnej polohy ruky na mysi alebo to mas sposobene z niecoho ineho, co sa mozno ani nezda. Ved vies,ze nas organizmus je prepojeny a vsetko spolu suvisi... ja som nasla jednu dobru doktorku, ktora robi toto vysetrenie iba za 15€, inak tuto u nas pytaju az 70€. Ona chodi po celom SR a okrem celistvej mediciny , zaobera sa aj cinskou medicinou. Inak je studovana MUDr. psychologie, takze okrem tela ti prelieci aj dusu 😀
My k nej chodime cela rodina, uvidis neobanujes, preventivne treba chodit na taketo vysetrenie, kde sa zisti ci je organizmus v pohode alebo co ta caka, ak problemy nezacnes riesit....tych 15€ nie je taka hrozna suma a opati sa do seba a svojho zdravia urcite investovat, lebo ako hovori indianske prislovie:" zdravy clovek ma milion priani, chori iba jedno!"
Ak by si sa rozhodla ,ze to s nou skusis, daj vediet a poslem ti kontakt,kde sa objednas....
ale drzim palce,nech uz sa rozhodnes akokolvek

esterka7
14. jan 2014

@lentuska prosím kontakt na biorezonanciu na milanhrin3@gmail.com je to dosť vážne ďakujem