Tvrdá hrčka v prsníku, veľkosť cca 2cm - skúsenosti?

ivkaui
21. máj 2019

Zdravim, nasli ste si uz niekedy vacsiu tvrdu hrcku v prsniku tak z boku, ale v prsniku, cize nie pod pazuchou. Velkost cca do 2cm. Ak hej co to bolo, poprosim o skusenosti. Vdaka

mondolina
21. máj 2019

Hej bola to cysta, hneď na uzv mi ju aj vytiahli.

diaalex
21. máj 2019

@ivkaui fibróm a nič, sledovali 🙂

hope87
21. máj 2019

Moze to byt hocico...moze to byt tuk, moze to byt fibroadenom, cysta...ale moze to byt aj to najneprijemnejsie, co isto nechces pocut...utekaj na sono, resp. mamograf, cim skor...

si_sa_6
21. máj 2019

@ivkaui môže to byť cysta, ja mám pod pazuchou, ale mám to uzlinu, tie sa mi robia aj na krku, ak sa bojíš choď k lekárovi, nikto to nevidíme a nepoznáme ani tvoj zdravotný stav.

daom
21. máj 2019

@ivkaui aj ja som si nasla asi pred rokom, bola to cysta asi 1,8cm , kontrola o pol roka dopadla dobre, zmensila sa na 0,8cm. Nemusi to byt nic vazne, urcite sa objednaj na sono cim skor. Drzim palce

ivkaui
autor
21. máj 2019

Dakujem za odpovede. Ide o moju babku. Na vysetrenie je uz objednana. Len ma napadlo, ze vo februari bola v nemocnici a robili jej aj rontgen hrudnika, som myslela, ze by sa to zachytilo keby tam nieco bolo... 😔

lindusss2016
21. máj 2019

@ivkaui ak ide o babku, tak vysetrenie ozaj co najskor, tam je vacsia pravdepodobnost tej zlej diagnozy vzhladom na vek...

marcelik88
21. máj 2019

@ivkaui Tak od februara su to uz tri mesiace, tam sa mohlo cokolvek objavit, treba proste dufat, ze to nebude nic vazne a babku povzbudzovat

monca0021
21. máj 2019

@ivkaui ja mám tiež fibrom.. zatiaľ mi to len sledujú ale za pol roka dosť narástol takze bude treba vyberať 😞