Umytie zubov pred orálnym sexom

11. nov 2022

Dobry den
Chcela by som sa opytat zien, ci vyzaduju od svojho partnera, ci uz pred bozkavanim, alebo pred oralnym sexom aby mal umyte zuby.
Mne sa to hnusi ked si mam predstavit ze mi tam dole pojde s necistym jazykom, od zvysku potravy...

liljana
11. nov 2022

A keby si vedela, ze s tym svojim obcas aj cura, to by si este len zostala zhnusena. :D

ivanakal
11. nov 2022
veronikaszabova
11. nov 2022

@liljana 😂😂😂😂😂😂

autor
11. nov 2022

@liljana tak ale pred stykom si ho umyje :D

klejkaez
11. nov 2022

Umyje, ale močovu trubicu nie, a počas oralneho sexu , taktiež drobné tekutiny mu uchadzaju 😂

belllinka
11. nov 2022

Aj jemu to nemá byť hnusné, robiť ti orál, všetky tie tekutiny a sekrét, čo vylučuješ....
U vás je asi nejaká spontánnosť 0 bodov. To si ani pusu nedáte bez vydezinfikovania ústnej dutiny?

andrea_prestastna
11. nov 2022

Pred skrabkanim si musi vykefovat nechty a doma chodime v rusku a navlekoch

stanulienkat
11. nov 2022

Ano, malo by to tak byt. V ustach je viac bakterii ako na genitaliach.

autor
11. nov 2022

@belllinka mne nie je hnusne robit ho jemu, jemu nie je hnusne robit ho mne..len ked mu smrdi z ust tak mi je proste nepripustne si nechat lizat vaginu...

autor
11. nov 2022

@stanulienkat aj ja si myslim, niekedy ma to po oralnom sexe aj trochu svrbelo...

stanulienkat
11. nov 2022

Ja viem, ze sa tu baby na tom smeju, ale fakt by to tak malo byt. Zas budem za cudnu.🙄😁

masinka
11. nov 2022

Tak toto podla mna patri ku kompletnemu baliku - takze pekne najprv osprskat, zubky umyt a az potom sup do perin....

nikpa
11. nov 2022

Tak to je trošku rozdiel oralny sex a bozkávanie 😀 Pred bozkávanim to chápem ale pred orálom, no to čo ide vtedy oblizovať, nie je tiež moc hygienické, rovnako ako ten jazyk, tak neviem či to má veľmi význam.
A ešte si skús prečítať toto
https://m.topky.sk/cl/13/2383387/Expert-varuje-...

20erika07
11. nov 2022

Je to samozrejmost, a nie je to divne ale hygienické.
Pri nejakej rychlovke aspon genitalie urcite. Je to nechutné sexovat po potrebach 🤮

tomikejt
11. nov 2022

A to vy máte vždy naplánovaný sex a tesne predtým sa idete osprchovať a umyť zuby? Žiadna spontánnosť? Mne to príde divné. My niekedy hocikedy počas dňa pozrieme na seba a už sa bozkavame, vyzliekame a ani by ma nenapadlo povedať že poď, ideme sa predtým poriadne umyť a vyčistiť zuby 😄

zuja14
11. nov 2022

Tak toto som v živote neriešila.. veď snáď nevyzadujes po ňom aby si vždy keď Ťa ide pobozkať umyl zuby???? Mne by skôr pri oralnom sexe vadilo, keby je ten dotyčný tam dole neumyty… alebo keby ja som neumyta.. a zuby sú posledná vec čo ma trápi. Ak mu smrdí z úst, tak je problém inde, z bežných jedál ti nemá čo smrdieť z úst… a umývať si zuby pred každým pobozkanie je podľa mna choré..

sandra_kul
11. nov 2022

Fakt dosť divné otázky sa tu riešia. Však keď to na vás príde spontánne, tak asi sa nejdeš hneď pred tým umyť, nie? :D Treba sa ľúbiť se vším všudy :D

irusa
11. nov 2022

No a pred analom sa treba poriadne vykakať 😀

andrea_prestastna
11. nov 2022

Ked mu smrdi z ust nech ide na dentalnu hygienu alebo na gastro

levandulova111
11. nov 2022

A to keď ste vonku boli niekde na hamburger alebo pizzu a potom ťa chce pobozkať, tak si nosí všade so sebou zubnú kefku a pastu? 👀

kengurica
11. nov 2022

Pokiaľ nejedol chilli 🌶️😂, tak ok

bagre
11. nov 2022

pred bozkávaním nie,- však hádam si neumýva zuby raz za mesiac
si predstav že ho chceš pobozkať a on ťa vyženie umyť zuby :(
pred orálnym sexom zuby áno...

hacula1816
11. nov 2022

tak to nemozes mysliet snad ani vazne toto :D to sa akoze obaja najprv umyjete, nachystane, pripravite a az potom idete na to? :D ja si neviem predstavit, ze taketo nieco planujem, ono to je predsalen najlepsie spontanne, nie?

sissy27
11. nov 2022

Ak mu smrdí z úst, tak sa s ním nemám o čom baviť a nie sa s ním bozkávať alebo mať akékoľvek intímnosti. Umytie zubov tesne pred to nezachráni. To isté špinavé zanedbané nechty.

guliver19
11. nov 2022

Preboha ako mozes byt s niekym komu smrdi z ust😁

autor
11. nov 2022

@irusa tak pred analom hadam aj klystir treba urobit 😀😀😀

autor
11. nov 2022

@tomikejt je to tak, vacsinou ziadna spontannost, pre mna predstava,ze ma ide robit ustami a nie som osprchovana je proste ze nie, pripadne aj ine veci..ja jemu to iste...

autor
11. nov 2022

@levandulova111 nikdy nechodime jest von 😀

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
levandulova111
14. nov 2022

Ou 🙈 tak akože ja neodsudzujem, nie každému vyhovuje jesť vonku, ale s tou hygienou by som to tiež nepreháňala, moja bývalá svokra si umývala zuby po každej káve, jedle, pohári tekutiny hocijakej, fakt aj 7x denne a zničila si sklovinu... To tiež pozor, umyté zuby a svieži dych je niečo iné a posadnutosť ako Monk je úplne o inom... 🙈