Únava 6 dní po sekcii

kika541996
12. sep 2023

Ahoj. Som 6 deň po sekcii, ale už doma. Malého mám v inkubatore mal 1830g a narodil sa predčasne. Ale momentálne som tak strašne
unavená, že nevládzem nič, ani sa pomaly postaviť. Krvný obraz 108. Mali ste niečo také? 🙄

pikachu999
12. sep 2023

@kika541996 máš za sebou pôrod.
Únava je normálna..oddychuj

natalia_r
12. sep 2023

@kika541996 ano, po sekcii je to uplne normalne je to obrovsky zasah do brusnej dutiny. Oddychuj, maly ta bude coskoro velmi potrebovat.

ysseba
12. sep 2023

Áno, je to normálne, si po veľkej operácií v brušnej dutine (čo sekcia je) a navyše predpokladám, že si v psychickom strese, takže únava je na mieste. Je to obranná reakcia tela. Poddaj sa tomu, počúvaj svoje telo a teda veľa oddychuj. Drž sa 🙂

lilizzachy
12. sep 2023

@kika541996 áno je to normálne...oddychuj čo sa dá, spinkaj čo to dá aby si sa čím skôr dala do poriadku 🙂

lelelienka
13. sep 2023

Ja som 3t po sekcii, nemam ziadnu extremnu unavu, mozno je to tym ze (nastastie) sme s babatkom doma a clovek sa proste musi premoct a postarat sa. Pri inej gynekologickej velkej vaznej operacii som bola ale totalne KO a spala som 20h denne asi este 2 tyzdne po, vtedy som sa ale samozrejme nestarala o babatko lebo to nebol porod.
Na tvojom mieste, ked sa este nemozes starat o maleho by som spala cele dni, nech si poriadne oddychnes. Ono sa to nezda ale je to obrovsky zasah do tela a chce to nejaky cas na regeneraciu.