• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Upchané mliečne žľazy. Ako ich spriechodniť?

6. augusta 2013 
@majkakull mlieka sa tvori tolko, kolko prikladas, aj keby to bolo len v jednom prsniku. prisatie vsak musi byt spravne a dieta musi naozaj pit. ved ako inak by zeny dojcili napr. dvojicky, pripadne tandemovo? telo je stavane aj na to, ze funguje len jeden prsnik a sama take baby poznam. a dojcili vylucne. um vypije, lebo mu z flasky tecie. co ma ine robit, ako hltat? dlzka dojcenia nehovori nic o tom, ci naozaj pije a ci je spravne prisate. ak mas naozaj zaujem, odporucam kontaktovat laktacnu poradkynu. www.mamila.sk. a este: dieta moze byt nespokojne aj kvoli inym veciam, ako kvoli hladu. samota, bolest, strach, chlad, teplo...ale najcastejcie len potreba fyzickeho kontaktu s mamickou. s laktacnou poradkynou na mieste vyriesite tvoje konkretne dojcenie. tak len do toho.
16. okt 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tímto jsem si také prošla a jedině mohu doporučit dáti měkký tvaroh na plenu a přiložit třikrát denně za dva dny zapálené,zarudlé místo odejde uleví se :slight_smile:
3. jan 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mne perfektne pomohol lecitín Mala som problémy s upchatým prsníkom. Lecitín je výborný na podporu tvorby mlieka. Určite je zdravý a pre telo potrebný. Niektorí ľudia sa boja, že spôsobuje alergiu, tak som sa na to pýtala lekára, ale ten povedal, že sa alergií v spojení s lecitínom vôbec nemusím báť. Ja lecitín pravidelne užívam a som spokojná. Vôbec sa mi nezapalujú prsia. Lecitín sa používa taktiež ako prevencia proti chorobám pečene, pre zlepšenie duševnej činnosti, obecnej svalovej vytrvalosti, imunity, metabolizme lipidov, pri redukčných diétach a pri znižovaní cholesterolu. Prášková sypká forma je 2x koncentrovanejšia než tobolky z lekárne. Preto každopádne odporúčam práškovú formu. Ja si to objednávam zo stránky nutri-sport.eu a som veľmi spokojná. Myslím si, že aj ceny sú tam rozumné
20. apr 2013 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manželka to rieši nahriatím s fénom pred kojením a prejde to aj samé po dvoch dnoch
6. aug 2013 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok