Ureaplazma - infúzie

mathia888
15. jan 2018

Ahojte,potrebovala by som poradiť..
Ak nezaberajú ANT na ureaplazmu vraj sa potom ide do nemocnice na Infúzie..Máte stým niektorá skúsenosť? Ako dlho ste boli v nemocnici? Pomohlo vám to?Ja uz si s ureaplazmou neviem poradiť rok☹ Ďakujem za každú odpoveď 🙂

9kikus1
16. jan 2018

@mathia888 a vy ste tehotná? Lebo ak nie tak neviem, či je nutná hospitalizácia. Ja mám ureaplazmu už tiež vyše roka. Brala som antibiotiká ja aj partner, ale pozitivitu na ureaplazmu mám stále. Gynekológ mi povedal, že sa radil ešte s nejakymi kolegami a kolegyňou o tom a pokial nemám žiadne potiaže, tak to už ďalšími antibiotikami riešiť nebudeme. Že skrátka to mi bude ukazovať stále tu pozitivitu, že to už mám v tele. ale že Štádium, kedy sa mi to prejavovalo som už prekonala a bolo to aj preliečované tak že je to ok.

kika691
16. jan 2018

Ak plánujete bábo tak sa toho treba zbaviť hoc aj hospitalizáciou ....môže byť problém s otehotnením a donosenim

9kikus1
16. jan 2018

hmm aj v prípade že nemám žiadne problémy nič? Lebo nič také mi nepovedal a to som sa vyslovene aj pýtala, že do budúcna či to môže mať vplyv na plodnosť.. a vraj už to môžem mať aj roky tu ureaplazmu a ani o tom neviem, lebo že gynekologovia na to testy bezne nerobia a ani pocas tehotenstva to nepatrí medzi tie zakladne vysetrenia vraj.. a to uz mam 2,5rocnu dcerku. ktovie ci uz som to pocas tehotenstva nemala ale nastastie vsetko bolo v poriadku aj priebeh aj porod

mathia888
autor
16. jan 2018

Ja som i mala mimomaternicove a hned potom mi to zistili zatial deti nemam ale hned ako sa stoho dostanem tak by som chcela opäť vyskúšať.. Mne moj gynekolog povedal ze pokial som mladá a nemam deti tak bude skúšať vsetko možné a nemožné aby som sa stoho dostala,lebo by to mohlo byt nebezpečné ak by som otehotnela..Mne je uz jedno ako ci skončím na infuzkach len sa toho chcem konecne zbavit!!

mathia888
autor
16. jan 2018

@9kikus1 nie niesom tehotna a ako prebiehajú tie infuzie.? Myslíte ze by som chodila len na infuzky a hned domov?

macko_usko222
Autor odpoveď zmazal
Zobraz