Pomohli vám infúzie?

larosabigi
7. dec 2017

Ahojte. Som len 7 tt a trpím ťažkými nevoľnostmi. Aj minule tehotenstvo som mala nadmerné zvracanie a vtedy som to vydržala do 11. tt keďže som vtedy nemala dieťa bolo to iné mohla som ležať a spat celý deň. Infúzie vtedy pomohli a zabrali.potom som vracala tak 2x denne. Lenže teraz sa musím starať o syna má 2 roky a 9 mesiacov. A teraz prežívam peklo na Zemi.Zvraciam aj 20 x denne,zle celý deň, pijem colu, a nič v sebe neudrzim. Toracan čipky nezaberajú. Moja otázka má niekto skúsenosti? Bol tak skoro v nemocnici s nevoľnostmi? Zabralo infúzie? Lebo viem že nevoľnosti vrcholia okolo 9 tt až 12 tt.. neviem ako vydržím a neviem si predstaviť ešte horšie stavy ako toto.dakujem

mischelin89
7. dec 2017

@larosabigi mne bolo takto zle od 5 tyzdna...od rana do vecera v mise, nic som nejedla, ale do nemocky som isla az ked som prestala prijimat tekutiny a tyzden som udrzala max tri deci denne. Mne infuzky pomohli. Nevolnosti skoncili az niekedy v osmom.mesiaci, ale aspon som vracala max 3x denne.

Nabuduce pojdem skor, nebudem to tlacit az do totalnej bezvladnosti, lebo som bola v otrasnom stave.

Drz.sa.

juriva
7. dec 2017

chod do nemocnice.ja som 40x grcala..predstav si aj zo spanku..
pomohlo.