Uštipnutie osou do jazyka a pery

4. aug 2022

Prosim vas potrebujem rychlo radu co robit ked moju 80 rocnu babku ustipla osa do dolnej pery pri kutiku a do lavej strany jazyka...dali sme jej studeny obklad a dithiaden , dat jej este nieco ? za rady dakujem moc

ubriela
4. aug 2022

cmulat kocku ladu alebo zmrzlinu

bloger
4. aug 2022

nanuk nejaký z mraziaku to zmierni opuch

adriannasvk
4. aug 2022

Zalezi od reakcie,mojho mensieho do jazyka osa ustipla,chladil si to vodou,opuch v priebehu dna zmizol. Ak jej to bude velmi puchnut,tak octovy obklad by som dala.

patus_2
4. aug 2022

Ak máš nejaké lieky na alergiu, určite nech si vezme aspoň zodac, fenistil, alebo niečo podobné. Ale pre istotu by som šla k lekárovi, pretože postípanie do jazyka je nebezpečné kvôli opuchu.

h2
4. aug 2022

Pri uštipnutí do úst, jazyka, alebo hrdla hrozí udusenie! Išla by som na pohotovosť, dovtedy cmúľať ľad!

oslo1
4. aug 2022

Vsetko, co ste urobili. Plus utekat na pohotovost

kaktusik007
4. aug 2022

este pohotovost. a nedaj sa ukecat babkou, ze nic to nie je. hrozi udusenie, nie je to sranda.

fiafia
4. aug 2022

Pri tomto uštipnutí by som išla hneď lekárovi. Vraví sa,že čím bližšie k srdcu tým väčší problém. Nepodcenila by som to, hrozí udusenie

autor
4. aug 2022

Dakujeme krasne , idu na pohotovost 🙏

autor
4. aug 2022

este sa chcem opytat...na pohotovosti jej dali nejaku infuznu liecbu no ako prisla domov tak ma celu tvar velmi spuchnutu a neviem ci to je normalna reakcia alebo mi vie niekto poradit a upokojit ? a strasne bolesti hlavy ma

fiafia
4. aug 2022

Reakcia podľa mňa. Treba sa spýtať či má iné ťažkosti ako bolesť hlavy a zavolať na pohotovosť, vždy mi takto poradili keď som potrebovala.