Utrhnutá šľacha

martin_2002
28. jan 2023

Dobrý deň, prosím vás neviete náhodou, čo to môže byť?
Štyry dni dozadu som si dodrbal lakeť vyťahoval som nábytok z dodávky a ako som vystretou rukou šiel dvihnúť ťažkú krabicu za uško pichlo ma v lakti a odvtedy to stále boli, pichá až bodá..ruka je v poriadku ale akonáhle ju mám dlhšie vystretú - napr šoférujem po hodine tak ma to pichá ako sviňa-akoby nemôžem zohnúť lakeť - Bol som na rengene a výsledok bol - Bez zmien, v norme. Lenže stále to bolí, tak neviem čo to môže byť, či kĺb, šľachy alebo čo... Vedel by niekto poradiť... Vďaka.

luccija
28. jan 2023

@martin_2002 choď k masérovi niečo si si natiahol, pristipol a lieky na uvoľnenie svalstva či od bolesti Flector, Ibalgin
Guajacuran býval bez predpisu na uvolnenie

liljana
28. jan 2023

Moze byt natrhnuty sval, poskodeny upon svalu na kost,... Roztrhnute nic. To by si nehol rukou, mal obrovsky opuch v ruke a uz by si bol davno na chirurgii. Priprav sa, ze sa to bude mozno hojit mozno aj mesiace, kym to prestane boliet. Nepretazovat ruku. Pri prilis velkych neustalych bolestiach smer doktor. Ked ides robit, ci dvihat nieco tazke, tak ako v posilovni pred cvicenim. Treba klb aj svaly predtym zahriat. Sval si predstav ako gumu. Ked ju studenu v chlade napnes viac ako bezne, moze sa roztrhnut. Ked ju predtym zahrejes, je ovela pruznejsia,