Užívala som tabletky na rast vlasov a mám chlpatejšiu tvár

25. aug 2021

Babyyy, som z toho fakt na nervy. Minulý rok mi začali dosť padať vlasy. Normálme guče vlasov mi padali, alebo sama som si vytiahla guču z vlasov počas dňa. Používala som aj šampóny na rast vlasov a tak. Keďže šampónom som neverila tak som chcela začať užívať nejaké tabletky/vitamíny na rast vlasov. Tak som si nejaké na nete našla, a na základe dobrých recenzí som si aj objednala. Brala som tie kapsule asi 3 alebo 4 mesiace každý deň. No a po užívaní som si všimla, že som proste všade schlpatela, len tá hlava nie a nie schlpatieť. Normálne na tvári mám aj polcentimetrové chĺpky, ok sú blonďavé, ale keď zasvieti slnko, som ako gorila. Nad perou mám aj tmavšie, aj viac ako som mávala. A na brade a pod bradou mi vždy narastie zopár tmavých tvrdých chlpov ktoré musím šklbať pinzetou. Taktiež som si všimla že aj bokombrady mám, že pred ušami mám dlhšie vlasy. Aj na krku z boku mám normálne dlhé vlasy, vyzerá to hrozne keď si dám cop. Ale celkovo na celom tele som si všimla že mám hustejšie ochlpatenie a rýchlejšie rastie. A moja otázka je, že či to je iba dočasné z tých tabletiek alebo to už budem taká chlaptá celý život. A keď áno, ako sa zbaviť tých chĺpkov na tvári, teda mne nevadí že mám chĺpky na tvári ale nie tak veľa a také dlhé. Ďakujem vám za odpovede

klejkaez
25. aug 2021

No na rast vlasov pripravky hocijake, maju vedlajsi účinok prave to, ze i chlpky su ako vlasy a dokonca niekomu aj obočie maximálne rastie a fuziky pod nosom.
To je normálne... Žiaľ

panelacikova
25. aug 2021

neviem, ako sa toho zbavíš. viem len, že problémy s vypadávaním vlasov sa riešia s odborníkmi - lekármi a nie na nete. môžeš si za to sama. obráť sa na firmu, od ktorej si to zakúpila, nech ťa liečia...

natalka13
25. aug 2021

vsetko na vlasy sposobuje rast vsetkeho ochlpenia.

vierkainka
25. aug 2021

Zjavne ti to spôsobilo hormonálnu poruchu.,.a ak ti tie vlasy padali v takom množstve ako to opisujes,možno si mala tú hormonálnu poruchu aj predtým.Zajdi na gynekologiu,títo treba liečiť už odborne.Moze sa stať,že ti predpíše ATK na úpravu a pošle aj na endokrinologicke vyšetrenie.A na budúce skús len doplniť Zinok,alebo si kúp biotin.to sú vitamíny na podporu rastu vlasov a spevnenie nechtov.zakúpis ich v lekárni a stoja pár eur.Plus používaj s touto kombináciou vitamínov obyčajný dixi zihlavovy sampon.K lekárom určite choď, pretože v budúcnosti vďaka užívaniu týchto "svojich preparátov"môžeš mať problém aj s otehotnením.🌼Hlavne hlavu hore a bude dobre.🌼🌻

autor
25. aug 2021

@vierkainka samozrejme tabletky a ani nic podobne pouzivat uz nikdy viac nebudem, bola som na trichologickom vysetreni vlasov a momentalne pouzivam 100% prirodnu kozmetiku

moonlight1210
26. aug 2021

Neviem, aku znacku tabletiek si uzivala, ale myslim, ze o nejaky cas po odzneni ucinkov sa to upravi aj s tymi chlpkami a postupne sa vratia do normalu.

roztlieskavacka
26. aug 2021

Autorka, Ako sa volal ten prípravok prosim ?

autor
28. aug 2021

@roztlieskavacka Forcapil