Donna hair a Dixi brezový šampón

anonymka11
6. apr 2018

Ahojte chcela by som sa opýtať či máte niektorá skúsenosti s tabletkami Donna hair a či vám zabrali na rýchlejší rast vlasov? A taktiež na dixi brezovy šampón rástli vám po ňom rýchlejšie vlasy? Nemali ste ich suché po tomto šampóne? Ja mám melír a nechcem aby sa mi vlasy vysusovali kvôli tomu aby sa potom nestiepili a neboli ako slama. Mám vlasy jemné a nie moc dlhé a hľadám niečo čo mi zaberie na rast a objem ďakujem za skusenosti

lorela
6. apr 2018

@anonymka11 Pomerne veľa tabletiek na vlasy spôsobuje žalúdočné problémy - a Donna hair je jedným z nich. Aspoň u mňa. Ale určite sa nájdu aj takí, ktorým tento výživový doplnok vyhovuje 🙂.
Dixi šampón, áno, vysušuje a podľa zloženia, pravdupovediac, nič moc... V lekárni sú oveľa oveľa lepšie šampóny, prípadne aj v sieťach parfumérií a kaderníctvach.

lilyianka
6. apr 2018

@anonymka11 ja myslim, ze ziadny sampon alebo tabletky neurychlia rast vlasov..proste niekomu rastu rychlejsie a niekomu pomalsie...mne osobne rastu rychlo a nikdy som nic nepouzivala

anonymka11
autor
6. apr 2018

@lorela a aky šampón by si mi poradila? Ja som teda skúšala už všelijaké a nič mi zatiaľ nezabralo a čítala som recenzie na tento dixi a teda ženy si ho chválili tak ja už neviem kúpila som ho umyla som si hlavu a vlasy vyzerajú fajn není sú suché zatiaľ ale ja teda používam aj olej na vlasy aby sa nevysusovali

stanulienkat
6. apr 2018

brezovy sampon?? Ten brezu ani nevidel. Dixi je uplna spodina co sa samponov tyka. Skus Revalid, ten je dobry na vlasy.

sporitelnicka
6. apr 2018

ja pouzivam od Alpy brezovy, a na striedacku zihlavovy..podla mna je to najlepsi sampon...umyvame si nim vlasy cela rodina...vratane 8rocneho syna...a stoji 2 ecka 🙂 nie vsetko z reklamy je najlepsie 🙂

proximaa
6. apr 2018

čo tak skúsiť ozajstnú brezovú vodu. O pár dní začne z briez tiecť, stačí jemne narezať konárik, uviazať malú fľašku a na druhý deň je plná. Pomáha aj proti vypadávaniu vlasov

lilifi
6. apr 2018

Tiez mi vlasy rastu pomaly casto vypadavaju, krepovateju....no nic moc, sampon mi sadol head&shouders repar&care, vlasova voducka od kadernicky biohar. A dostala sa ku mne prirodna farba na vlasy hena a ricinovy olej, shikaki zabal na vlasy a dost sa mi zlepsila kvalita vlasov. Len je to dobre davat dlhsiu dobu a vysledky sa dostavia. Aspon u mna sa dostavili , inak by som asi bola plesiva :D

anonymka11
autor
6. apr 2018

@sporitelnicka veď práve pretoto som ho vyslala lebo ja som fakt skúšala už všetky šampóny a keď som hľadala nejaké rady tak často sa zrovna spomínal tento dixi brezovy a keď je u tak dlho na trhu tak hádam na ňom niečo bude

jachin
6. apr 2018

Tak donna hair ( dostala som ako darček), absolútne žiadny účinok, ja by som za to peniaze nedala.Zato dixi šampón používame, striedame brezový a žihľavový, celá rodina a vlasy nemáme vysušené, mne sa veľmi pozdáva. Ale žeby rýchlejšie vlasy rástli po nom, to nie. šampón nie je zázračný, to máš dané.

lorela
6. apr 2018

@anonymka11 Napríklad Ducray, Biosilk a novinka vo Fann Revuelle keratínový šampón, kondicionér a sérum sú skvelé a za výbornú cenu.

eni216
6. apr 2018

@anonymka11 no, moja mama je kaderníčka, ja som tiež vyštudovala vlasovú kozmetiku a niečo už máme odskúšané - vitamíny áno, ale fakt že zmenu dĺžky vlasov som dosiahla používaním žihľavového šampónu (ako bez srandy).

simik238
6. apr 2018

@anonymka11 mne sa osvedčil riczinovy olej 🙂 mne vlasy straaasne pomaly rástli odkedy používam ten olej vlasy mi rastu rýchlejšie a menej vypadávajú

zuzkamargit
6. apr 2018

tak u mna zabral na rychlejsi rast vlasov methionin tbl. a proti vypadavaniu emulzia od JUSTu

ciaobella
7. apr 2018

Skúste skôr bezsulfatovy šampón....v lekárni sú dosť drahé cca 15€ a vyššie ale našla som od Kallos-u volá sa to LAB35
Neviem či podporuje rast ale nevymyva vlasový keratín https://www.google.sk/search?q=lab35+bezsulfato...
Čo sa týka rastu tak mne pekne podrástli keď som používala z LIDL šampón a kondicionér každý cca 1€ dokonca vyhral aj dTest https://www.google.sk/url?sa=t&source=web&rct=j...