Užívali ste tabletky Forcapil?

mashka77
7. aug 2014

Kožná dr mi doporucila tieto tablety, lebo mi pocas kojenia zacali strasne padat vlasy. Uzivala niektora tieto tablety? Nepribera sa z toho nejak extremne? Dakujem!

monkabr
7. aug 2014

Ahoj, kukam na to, co sa mi nepaci:
L cystin ( E921 - radsej ani nepisu) - nebezpecny, v mnohych krajinach zakazany (napr. aj v Cesku)
http://www.emulgatory.cz/seznam-ecek/E921
oxid titaničitý, oxid železitý (E171, E172) Oba priemerne skodlive, ale alergeny

Skoda, ze vitaminov B6 a B12, obsahuje zalostne malo, tie su proti vypadavaniu velmi dolezite... Vitamin E stimuluje rychlejsi rast vlasov, ten neobsahuje vobec.
Ma sice vela zinku, ktory je dolezity pre vlasy, ale pozor, so zinkom opatrne, lebo vypadavanie vlasov moze sposobit aj jeho nedostatok, aj jeho prebitok v tele... Proti vypadavaniu ma vit. D, B5. B6 a biotin, takze to je OK...
Tento doplnok mi pripada skor na kvalitu, lesk a pevnost vlasov ako proti vypadavaniu, aj ked pomoze urcite...

lucy125
8. aug 2014

Ahoj ja som ho uživala a u mna top.žiaden mi tak nepomohol ako práve forcapil a to mi vlasy teda sakra padali.

kiki68
8. aug 2014

ja som uzivala po takej drsnej ATB liecbe, strasne som vypelichala vtedy, ale zabralo. Vlasy boli teda o dost krajsie aj nechty sa celkom napravili a potom to uz islo nejako prirodzene v pohode a vratilo sa vsetko do normalu.
Moja mamka ho tiez uzivala a hovorila,ze oproti revalid jej nezatazoval vobec zaludok. Aj ked na vit. B su davaju na veterine pivovarske kvasnice, aj ked pozor chuti po tom celkom jest, potom zinok, selen a vit. E sa dava. Tiez to D je fajn u ludi.
A nevynechat 3 omega mastne kyseliny,ak mozete skuste krillovy olej, je to najvyssia trieda v tomto a vobec pojedat semienka kadecoho je asi najlepsie co moze byt,tiez oriesky.

alenky
24. jan 2017

Ahojte poprosim o radu tie, kt.uzivali forcapil. Som 4mes.po porode a extremne mi padaju vlasy kupila som balicek forcapil tablety+forcapil regeneracny sampon. Ale na sampone som sa docitala, ze nie je vhodne ho uzivat pocas dojcenia. Vo vy nato? Tabletky ano a sampon teda nie?