Úzkosti, tetánia a panická porucha

11. okt 2021

Ahojte, beriem AD už cca pól roka. Psychický stav sa mi zlepšil ale trápia ma čím ďalej tým viac závraty, neskutočné bolesti hlavy, nevoľnosti, tep cez 100 a celkovo sa po fyzickej stránke cítim čím ďalej tým horšie. mate niektorá s tým skúsenosti ?

irusa
11. okt 2021

tak asi ti nesedia lieky

autor
11. okt 2021

No toto už mám 4 lieky po ktorých som sa konečne začala cítiť lepšie, nemám ani záchvaty len po ten fyzickej stránke to nie je dobré

luccija
11. okt 2021

Môže to byť z liekov na nieco pomohli, niečo zhoršili...mojej kolegyni dali na silnú tetaniu AD prejavy tetanie odišli, lieky ju "nabudili" a bola zase veľmi nervózna, hadava...znížili jej dávku na polku a bolo dobré.Je to ťažké správne nadavkovat

zuzkaa1991
11. okt 2021

Ja som to začala akurát riešiť ale newem ako ste riešili s lekárom ci vam dal hned AD alebo ste najprv skusali bylinkove mam veľky rešpekt pred AD tiež dom zvedavá jak dopadne celá terapia

marion30
11. okt 2021

Je to z liekov podla mna,su tam vedlajsie ucinky a just take,ktore opisujes..ps :dlhorocna skusenost

alzbeta44
11. okt 2021

Ano Aj ja mam panicku poruchu uzkostnu a tetaniu
Z Liekov to nebude je to o hlave ja tiez mam fyzycke problemy bolesti hlavy velmi velke kvoli ktorym chodim na pohotovost take zavrate a podobne sa mi niekedy same odseba prejavia
Tiez Berem ad ale musela som sa s tym sama vysporiadat casom nic ine nepomoze a ked tak si dajte predpisat magnosolv je to zazrak nieje volno predajny je to magnezium najsilnejsie na trhu a ked si nepovite onho tak vam ho nepredpisu jak zacnem nieco pocitovat dam si ho a zabere musim si zaklopat ale co je dobre vam nedaju vypytajte si ho na predpis

luccija
11. okt 2021

@alzbeta44 neurológ aj obvodný hneď dávajú magnosolv na tetaniu.Aj milgamma je dobra

autor
11. okt 2021

@alzbeta44 ďakujem, magnosolv mám doma len má z neho preháňa tak si ho dávam len občas

autor
11. okt 2021

@marion30 no je to hrozné že v jednej veci pomôžu a v druhej uškodia 😞 Aj keď lekárka má stále presviedča že to tak nie je, že to je z úzkosti

alzbeta44
11. okt 2021

Nápodobne 😃

alzbeta44
11. okt 2021

@luccija Mne Nedali ja som cakala dva roky nez mi ho predpisali

alzbeta44
11. okt 2021

Nie Moze byt aj mna z neho prehana aj na malu stale chodim ponom ale zas pomoze mi
Uzkosti Su hrozne bola som aj na psychiatrii z uzkostami ked to zaslo moc daleko

luccija
11. okt 2021

Skús si ho dávať vecer

liliana212
15. okt 2021

Skúste riešiť pozadie tohoto problému so psychológom. Lieky zafungovali dočasne ale príčinu nevyriešia