Úzkostná porucha - máte s nimi skúsenosti?

24. júl 2021

Zdravím má niekto skúsenosť s úzkosťami? Ja tým trápim a potrebuje radu čo nato jasne že ad ale nechcem to brat to svinstvo umelé poprosím vás názor čo Vám pomohlo

jaruna123
24. júl 2021

Magnerot prechadzky priroda ludia zabava atd ale depky a uzkost vznikaju z malo vitaminov alebo nejakej choroby takze treba skontrolovat vysledky z krvi poradit sa s obvodnou mozno staci dopllnit len vitaminy

autor
24. júl 2021

@jaruna123 veď práve krv aj iné vyšetrenia sú v poriadku neviem z čoho to môžem mat :/ trápia má aj fyzické problémy ktoré au vraj u dr ok

janulka182
24. júl 2021

ake fyzicke problemy? moze to suvisiet.

autor
24. júl 2021

@janulka182 no žalúdočné problémy občas, lymfsticku uzlinu na krku,občas bolesť hlavy, pocit opitosti budenie srdca

karhu
24. júl 2021

znama to ma so zdrav.problemami podobne, zistili jej rozne intolerancie na jedlo, cize ide radikalne upravovat stravu

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
24. júl 2021

@cocolino234 no ja sa len bojím že či to je psychika slebo nejaká choroba som zmätená

autor
24. júl 2021

@karhu no mne robili nato testyv

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
3009
24. júl 2021

Úzkostná porucha je psychická porucha. Choď psychiatrovi nech ti predpíše na úzkosť Tiapridal, nie je to AD. Nájdi si relaxačnú hudbu na youtube.

autor
24. júl 2021

@3009 mám ad

autor
24. júl 2021

@bambulienka25 chodím myslite že mi to pomáha? Ja rozdiel nevidím

3009
24. júl 2021

Skús sa spýtať na ten Tiapridal.

luccija
24. júl 2021

Koľko sa liečis s AD?

autor
24. júl 2021

@luccija týždeň

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulka182
24. júl 2021

AD zacinaju ucinkovat az po 6 tyzdnoch. skus vydrzat. a ake mas predpisane? vsak pises, ze ziadne nechces.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
24. júl 2021

@bambulienka25 áno a nepovedal že ešte mám prísť :D

autor
24. júl 2021

@bambulienka25 no veď áno vraveli 3 týždne kým bude niečo vidieť

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
24. júl 2021

@bambulienka25 veď to nechápem tomu, pred rokom som bola úplne iná od kedy som začala v októbri mat problémy so žalúdkom sa to somnou tishne stále niečo mi je dovtedy som psychiku mala ok nechápem tomuv

luccija
24. júl 2021

Tak neviem aku chces radu?Neveríš AD?teraz Ti môže byť ešte horšie pri začiatku brania liekov 2,3 t po zvýšení dávky sa Ti polepší.Na začiatku máš asi nižšiu dávku.Treba byť trpezlivá, ak máš ešte väčšie úzkosti treba si dať ukludnovak.Neviem prečo píšeš na lieky, že je to umelé svinstvo zachránili milióny ľudí.Mozog nepracuje správne to aj diabetik má povedať na inzulín, že je svinstvo?
Ad sú na úzkostnu poruchu výborne.Zaroven treba porozmýšľať prečo máš úzkosti z čoho vznikajú?z čoho máš taký strach

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
24. júl 2021

@bambulienka25 psychologická má o pár rokov viac ako ja neni to nič moc popravde nič mi nedala aby bolo ok

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kinderzwillinge
24. júl 2021

@bambulienka25 Mna by len zaujimalo, preco prezradzas nick zakladatelky, ked zjavne chcela ostat v anonymite, nebolo by lepsie respektovat jej sukromie??

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kinderzwillinge
24. júl 2021

@bambulienka25 Kazdy urcite nie a nikto iny ju neoznacil. Tomu sa povie empatia...