Väčšie prsia

bee_1
23. sep 2016

Zdravím, nie som síce mamička, no hľadala som niečo, kde by mi niekto povedal nejaé rady a skúsenosti, chcem sa spýtať máte niektorá skúsenosti s užívaním megaprsia.sk ? funguje to? alebo proste skúšali ste to niektorá? mám 175 a 57kg ale mám strašne malé prsia, chcela by som aspoň krajší tvar a proste taký objem aby vyzerali dobre, najma ma zaujima ci mate s tym niekto skusenosti, alebo s niecim inym na zvacsanie prs

evittam
23. sep 2016

@bee_1 Jediná cesta je plastická operácia. Žiadne "zázračné prípravky" na zväčšenie pŕs neexistujú ako ani na chudnutie a podobne - bohužiaľ asi som ťa sklamala. Mne sa zväčšili prsia a sú krajšie po dvoch deťoch a dojčení. 😉

bee_1
autor
23. sep 2016

Ja som čítala strašne veľa recenzií od zien na tie tabletky megaprsia , zial iba na tej stranke takze neviem ci to je pravda ale strasne vela o tom pocujem a citam v poslednej dobe, musí predsa nieco byt :/

sense
23. sep 2016

ziadne tabletky ti nepomozu....prsia tvori hlavne tuk...a ten ti tam tabletky nedostanu...jedine riesenie je plastika...alebo push up, zmierenie sa s velkostou....a ver mi mat velke prsia nie je ziadna vyhra

evittam
23. sep 2016

@bee_1 A čo si čakala, že bude na stránkach, ktoré tieto tabletky propagujú - že ti tam niekto napíše, že sú neúčinné a je to len "oblbovák"? 😀 Nie, nie je nič o čom píšeš - tabletky, krémy, maste - nič.

bee_1
autor
23. sep 2016

A čo antikoncepcia ? 🙂

bee_1
autor
23. sep 2016

Pocula som ze rast prs je vedlajhsi ucinok

katkakovac
23. sep 2016

@bee_1 samozrejme ze na stranke du len dobre recenzie. Lebo si ich pisu sami. Neexistuju tabletky na zvacsenie poprsia. Funguje len operacia, push-up podprsenka a u mna tehotenstvo a kojenie. Inak mam lentilky pod kobercom😀 a po dvoch detoch aj gravitacia dost funguje. Takze operacia. Ak si slobodna, bezdetna zacni setrit. Nestoji to az tak vela, vies si nasetrit. Teda ak nebudes vyhadzovat peniaze za nefungujuce vyrobky😉

pribinak
23. sep 2016

Kolko mas rokov, ze veríš takej blbosti, ze pchanim nejakych tabletiek do seba ti nárastu prsia?
Jasne, ze svoj produkt chvália

evittam
23. sep 2016

@bee_1 Ty si počula tak strašne veľa vecí, že už asi ani sama nevieš čo je pravda a čo kravina. 😉 Ja som už tiež počula všeličo a neverím všetkému. Proste ako ti už bolo napísané - buď sa zmier so svojou veľkosťou alebo sprav to čo je najistejšie - plastika.
Ja beriem HAK už veľmi dlho ale "cicky" mi z nej rásť nezačali.....Ak by to bola pravda tak už mám minimálne F. 😀

jelenec448
23. sep 2016

No ja teda užívam antikoncepciu už roky, ale prsia mi nenarástli, nemá to žiadny vplyv 🙂

katkakovac
23. sep 2016

@bee_1 skor nie ako ano. A necakaj ze z A kosikov skocis na C.

bee_1
autor
23. sep 2016

Za mna by nemuseli byt vacsie stacil by krajsi tvar,ale asi sa to teda neda tak lahko, dakujem za rady

dekys
23. sep 2016

Ale čo si, ako ti už písali,sú to blbosti. Okrem toho pracujem v lekárni a takéto záležitosti ani neobjednavame. Dnes bol aj reprezentant čo má v ponuke aj decolen forte, samozrejme sám povedal ze to je blbost. ja som nic take ani neskúšala a hneď šla pod nôž. 😉

bee_1
autor
23. sep 2016

Ja sa bojím plastiky :/ nemam rada doktorov a nemocnice takže to vyzera ze s malymi prsiami aj ostanem, no co uz

lucinka511
24. sep 2016

@bee_1 neboj sa .ked otehotnies narastu ti☺

sunny8
24. sep 2016

Brala som pueraria mirifica daj si do googlu popisovali to ako UZASNY prostriedok a akurat mi to skazilo zaludok... Z antikonncepcie ti mozu narast prsia ale mozes aj velmi pribrat tiez vedlajsi ucinok ... Plastika tiez nie je vyhra pozri si serial spackane plasticke operacie hod si do googlu ako tie silikony mozu prasknut alebo sa posunut... V niektorom tehu a po kojeni sa ti mozu zvacsit ale nemusia co nie je pravidlo ... Ja som mala ten isty problem a jedine co tu ostava je sa s tym zmierit alebo fakt ta pushupka ;)

renatamasarova
8. feb 2017

Ja prípravky zo stránky megaprsia užívam necelé dva mesiace ale výsledky už vidím... hm... alebo je to len môj zbožný pocit? No neviem :D ..každopádne ak by ste nechceli zaplatiť za výrobky plnú sumu, skúste využiť kupón z webu http://www.kuponyzdarma.sk/megaprsia-sk mne to odrátalo nejaké tie euríčka 🙂

lusy22222
29. júl 2018

Mne z tabletiek bolo tak zle, že som hneď musela skončiť. Takže vyhodené peniažky 😡 ale asi každý verí tomu po čom zúfalo túži..

sonka1981
6. nov 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

nie je lepšie to riešit plastikou? Tabletky asi nepomožu. Pravda je, že to bolí a niečo to stojí, ale ina možnost asi ani nie je

merimoni
Autor odpoveď zmazal
Zobraz