Vaginálne tabletky a Canesten krém

ivetkatka197808
5. mar 2013

Mam kvasinkovu infekciu, minuly tyzden piatok mi gynekol. vypisal krem canesten a Gyno- pevaryl- vaginalne tabletky,mam ich uzivat kazdy druhy den, zacala som v piatok a tak, este som pouzila len 2 tabletky dnes si mam dat tretiu ale neviem ci mozem kedze som akurat dostala menzes a co canesten cream , ked mam menzes????Dnes ma gynekolog operacny den ani neviem kam mam zavolat o radu?

linka
5. mar 2013

@ivetkatka197808 ahoj,mne bolo raz povedane,ze cez menzes sa ma liecba stopnut a pokracovat az ked skonci a ten canesten tiez az po...

emakiki
5. mar 2013

@linka
@ivetkatka197808
v príbalovom letáku je písané, že sa liečba nemá prerušovať ani v prípade menštruácie... mne to aj doktorka povedala....

ivetkatka197808
autor
5. mar 2013

praveze v pribalovom letaku, nie je pisane ci pouzivat aj pocas menstruacie a ci nie tak neviem?hladam na nete ale nic som nenasla tak ak nahodou, niekto este prida skusenosti dakujem

linka
5. mar 2013

@emakiki co lekar to iny nazor asi..

emakiki
5. mar 2013

@ivetkatka197808 tak potom neviem, ale ja by som určite liečbu neprerušovala... držím palce...aby ti niekto dobre poradil... pekný deň

reluska
5. mar 2013

počas menzesu to nemá význam... po skončení, ani krém, ani čípky..

krasneleto
5. mar 2013

ja viem tak ze pocas menzesu nic ani ked je mykoza....

luciannka83
5. mar 2013

podľa mňa to nemá zmysel užívať, šak sa ti to vyplaví. Maximálne by som si robila výplachy so sódou bikarbonou, pokiaľ by to veľmi svrbelo alebo pálilo.

pingu1
5. mar 2013

@ivetkatka197808 niektore sa mozu cez menzes, pozri si pribalovy letak

ivetkatka197808
autor
6. mar 2013

@pingu1 pozerala som nie je tam pisane ...

ivetkatka197808
autor
6. mar 2013

Dakujem za rady, volala som dnes doktorovi, a povedali mi,ze mam vynechat pocas menstruacie a zacat az po nej...

usiko
6. mar 2013

@ivetkatka197808 nemala si zacinat, ked si vedela ze bude menzes...prerus a zacni po menzese liecbu nanovo....

modrofuzik11
6. mar 2013

asi je to aj kvoli pohodliu... tiez pouzivam canesten tablety a krem. zaberaju spolahlivo.

ivetkatka197808
autor
7. mar 2013

@usiko no tak som dostala menzes nejak skor na 23 den s tym som neratala, pocitala som ,ze dovtedy doberiem tabletky...

usiko
7. mar 2013

@ivetkatka197808 tak potom jedine prerusit, a zacat po menzes odznova, ale treba dokupit tablety....lebo: cez menzes je sliznica posvy velmi nachylna na kadeco, a ja by som tam lieky nedavala......a aj tak by to nemalo ucinok...zase ked zacnes po menzes, tak tych tabliet budes mat malo, takze dokupit......sorry, niekedy som necitliva☹

lencika
20. apr 2013

ahoj urcite pockaj a pokracuj potom tablety canesten gyn su dobre aspon mne stale zabrali ked bolo treba

anelap
1. apr 2017

-mňa tiež často trápia zápaly, avšak odkedy používam jednu mastičku vaginálne ako čípok na báze len prírodných zložiek nepotrebujem žiadne čípky od lekárky, stačí 2-3 dni používať mastičku a je znova všetko tak ako má byť "tam dole"

peliroja
20. apr 2017

@anelap a smiem sa spytat aku masticku pouzivas? Vdaka

anelap
21. apr 2017

@peliroja je to propolisová mastička v kombinácii s aloe

marya2
1. mar 2019

Môžem sa spýtať, kde sa dá tá mastička zohnať? Normálne v lekárni? Ďakujem.

karinka221
28. mar 2020

Dobrý... Môžem sa spýtať ci canesten čipky môžu privolať menzes?

alexalola111
31. dec 2020

Začala ma svrbieť pošva a páliť pri cikaní neviem čo to môže byť... Pohlavný styk už absolútne neviem vydržať pretože ma páli... Kúpila som si Canesten gyn kombi teraz som si dala krém chcela som si najprv dať tú tabletku ale som čítala že iba večer sa to má dávať. Nejaké tipy keby ste mi vedeli poradiť bola by som rada. Už som zúfalá toto je 3 deň. No už k doktorovi som dnes nevedela ísť, neslúžil.