Vápnik a tetánia

26. máj 2023

Pomahal niekomu viac vapnik ako magnezium ?
V krvi mam ok oba, ale bolo mi povedane ze to je problem v medzibunkovom priestore.
Mam neurogennu tetaniu. ( Slabost, zavrate, rozmazane videnie ). .Dakujem.

oila
26. máj 2023

Mne osobne magnezium. Vapnik mi ani nebolo povedane, ze by som mala brat, ani som ho nebrala. Magnezium mi celkovy moj stav vyrazne zlepsil. Ale ono je toto asi individualne, presne ako pises, su rozne stadia, rozne typy.

zuzkaa1991
26. máj 2023

Ja ju mam od minulého roka nic neberiem iba ak schytam ju tak guajacuran a depress skusam teraz predtým gs Anxiolan neviem ako casto mate ju...ale stale s nou sa ucim zit....

mogaa
26. máj 2023

Pri tetánii sa odporúča hlavne magnézium....

luxus10
30. máj 2023

v mg sa mozes aj kupat, nepomoze...co vsak vie mne vyrazne pomoct je tento pripravok - ale len tento, v tomto zlozeni..1 kps denne
https://www.mojadm.sk/biomin-kapsuly-vitamin-k2...

autor
30. máj 2023

@luxus10 Mate skusenost pri tetanii ? U mna je najhorsi problem zavrate. Velmi tazko sa s nimi funguje :(

luxus10
30. máj 2023

tetka ma mnoho podob aj prejavov, bohuzial...

luxus10
30. máj 2023

a este je dobry lysine-aminokyselina-na lepsie vstrebavanie vapnika z criev...

adriana1738
31. máj 2023

@zuzkaa1991 ake mate príznaky?

zuzkaa1991
31. máj 2023

@adriana1738 kedy ako ale viac menej mam vnutorne napätie neda sa to uplne specifikovat take divne pocity úzkostne stavy asi obcas som unavená našťastie som.to.mala po dlhej dobe par dňove.....ale cakam zas kedze som mala stresujúce dni a idem a doraz par dni 🙈
Dakedy take. Slabsie neviem prehltnúť (viac menej pocas šoférovania) trpnu alebo taky divny pocit v rukach a nohách atd kedy ako...ako tie "fyzicke"az tak ma nevystrasia najhoršie je vnutorna nervozita ale to nechápem ked som po psychickej stranke ok...ked mam kludne obdobie

adriana1738
1. jún 2023

@zuzkaa1991 ja zatiaľ nemám ziatenu tetaniu,ale podľa mňa ju mam ,v nutorny nepokoj začnú sa mi potiť ruky ,minulemi svalstvo na ruke skakalo,stále stuhnuta sija ,a hlavne ten nepokoj

zuzkaa1991
1. jún 2023

@adriana1738 mna az po roku poslal obvodny naprv ma poslat na psychiatriu 🤣🤣 mlada som 32r tam povedali ze som ok 🤣🤣🤣 tak az potom ma poslal a zistili mi ale vidim.ze vela ludi to ma doteraz som to nepoznala co to je tetania

adriana1738
1. jún 2023

@zuzkaa1991 mojej dcére to zistili pred 2 mesiacmi