Varixy na vaječníku a na maternici

zuzi0911
9. okt 2012

AAhojte. pri laparoskopii mi diagnostikovali varixy na vajecniku a na maternici. Mate niektora s tym skusenosti alebo neviete co na to pomaha. viem ze sa to nestrati ale aspon na zmiernenie bolesti. dakujem

zuzi0911
autor
15. nov 2012

Ahojte tonaozaj s tym nemate niektora skusenosti? Dakujem ☹

lentuska
15. nov 2012

@zuzi0911
Ahoj, chvalabohu s takymto niecim skusenosti nemam, ale ak si pytas radu , ja ti mozem odporucit zajst este na biorezonancne vysetrenie, lebo znacne nieco v tvojom tele nie je v poriadku, pretoze taketo nieco sa na maternici nevytvori len tak pre nic za nic. Kedze varixy su vlastne krcove zily, bude nieco zle inde a treba najst pricinu a ten hlavny problem. Toto je uz iba odpoved organizmu na nejaku poruchu v tele. Na takomto vysetreni ti tu pricinu odhalia a prezru cely komplet organizmus. Ja chodim k jednej doktorke, co lieci celu rodinu a ta berie 15€ za taketo vysetrenie, co si myslim nie je zla cena. Vypracuje aj cielenu liecbu prirod. preparatmi. Mozno by si mala nieco taketo vyskusat este pred tym , ako ti to ti nasi doktori budu chciet vyrezat, pripadne zobrat celu maternicu ☹ Operacia je uz ten skutocne posledny nevyhnutni krok a bola by skoda preto neurobit maximum, aby k tomu nedoslo, no nie? Ja keby som poznala tuto lekarku skor, tak verim,ze by som potrat nemala a tiez by sa mi zachranil pravy vajcovod. Ale tak som rada, ze som ju stretla aspon dneska a mam tie informacie, ktore mam a som za to vdacna. Lebo nevedomost je tym nasim najvacsim nepriatelom!!!

zuzi0911
autor
15. nov 2012

@lentuska dakujem skusim.no mne doktor pivedal ze sa mi to vytvorilo z tlaku pocas porodov tak neviem. ale dakujem moc isto to vyuzijem lebo mavam brutal bolesti dkoro stale.

lentuska
15. nov 2012

@zuzi0911
a ty si odkial? Lebo jedno taketo vysetrenie bude u nas v PB prvy decembrovy vikend. Ak to mas blizko,tak sa stav, daj mi iba vediet. Ale mam cislo aj ,kde sa mozes objednat, co robia taketo vysetrenia po celom SR....

zuzi0911
autor
15. nov 2012

@lentuska som z povazskej bystrice. A pracuje aj v pb niekdo taky?

erulka77
19. dec 2012

ahoj ja mam taku skusenosť tiež mi prisli na to pri laparke v roku2002 dopurucili mi uzvat dlhodobo DETRALEX ešte ho aj občas uzivam 🙂

kniha24
11. júl 2015

Ahojte,neviete ci je problem s otehotnenim ked mam varixy na maternici? Beriem detralex lebo mam krcove zily aj na nohach. Mate s tym niektora skusenost?

bubka35
13. júl 2015

ahojte mam tiez varixy v malej panve a hlavne pocas ovulacie a prve dni menzes som citila bolesti a tlaky akoby mi mal "odpadnut spodok". mam to od tehotenstva a porodu. mam aj varixy na koncatinach brala som detralex aj tie volnopredajne lieky ale nic mi na to nepomahalo. tak nakoniec sme skusili s Dr nasadit HAK na zablokovanie cyklu a po roku sa to utlmilo 🙂 . ale ja uz deti neplanujem

ivkadracova
21. nov 2017

Rodili ste niekto s varixami na maternici a v posve?

kniha24
21. nov 2017

@ivkadracova ja som mala na maternici.

pupava_lucna
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
walentina7
25. sep 2023

Ked ste mali varix na vajecniku, bola tá strana panvy kde je ten bolavy vajecnik aj opuchnutá? Zisti varix lekar klasickym sonom, alebo na to aby ho videl je treba iné vysetrenie?