Veľký červený boľavý fľak pod prsníkom. Čo je to?

dzio2
13. nov 2009

ahoj mamuliatka potrebujem poradit.Dnes rano som sa zobudila stym, ze ma strasne boli pod prsnikom,a nasla som si tam asi 10cm cerveny flak v ktorom su uplne take malilinke vyrazky tiez cervene,a v strede toho flaku su take ako modrinky ale niesu to modriny len maju taku farbu,hrozne to boli aj svrby ,pali ,stipe neviete nahodou co to moze byt?Nechapem ved sa umyvam 😀 😀 😀

cuckala
13. nov 2012

ahojte baby mám jeden problém .. na prsníku mam tiež podobne flaky a bojím sa že to bude niečo vážnejšie .. :/

cuckala
13. nov 2012

@cuckala
Baby ahojte prosím vás viete mi poradiť ? na prsníku mam take flačiky vyzerá to na pohlad blboo , ľudia si myslia že to je špinavé .. ale mne sa tam z ničoho nič urobili flaky . a niekedy také vyražky červene a je ich dosť viete mi poradiť ?

simca06022011
13. nov 2012

@cuckala su to vyrazky, ktore sa daju vytlacat a su cervene, ale su to cervene bodky nez hnisu alebo cohokolvek ineho?

cuckala
13. nov 2012

@simca06022011 Moja to su také flaky že ja sa toho normalne aj bojím práveže nedaju nič .. vyzerá to blbo .. svrbí to , neviem či to nebude niečo s pokožkou alebo vôbec netuším .

simca06022011
13. nov 2012

@cuckala a su velke tie flaky, alebo len take bodocky... niekolko milimetrove? Ak su flaky velke a svrbia moze to byt alergia na nieco.. ak su to tie male bodocky cervene, vyzerat to ako krv pod kozou (s prizmurenimi ocami) su to cievky. V oboch pripadoch to svrbi... alergia pomoze pohotovost (daju tabletky) alebo kupit nieco proti alergii v lekarni. Na tie cievky mne nepomohlo nic.. vyhodi sa mi to ked sa velmi poskrabem, alebo sa to osucha od podprsenky.. alebo len tak... 🙂 proste ked sa trosku ponamaha koza. Podla mna to nic vaznejsie nebude, ale ak mas pochybnosti skoc si ku koznej, to ti prezrie raz-dva 🙂))

cuckala
13. nov 2012

moja to su také flačiky aj podečky .. pretože mám iba 14 orkov bojím sa no .. ne to nepríjemne ..

cuckala
13. nov 2012

rozmýšlam že sa objednám a aj pôjdem .. lebo to je hrozné nevieš čo nato pomáha ?

cuckala
13. nov 2012

myslíš že by mi pomohla kalciova mastička ??

danielitka26
13. nov 2012

@cuckala moze to byt pasovy opar alebo alergia alebo zapal alebo ekzem, nieco z toho urcite kazdopadne chod s tym k lekarovi

cuckala
13. nov 2012

POčula som to už o tej alegrie natože mám 14 rokov .. tie flačiky svrbí to .. a je to nepríjemne aj na pohlad