Vitamíny na rast vlasov a proti padaniu vlasov

mesiacikluna
4. feb 2023

Aké vitamíny na vlasy by ste odporúčali? (na rast/proti padaniu...)

stellarstar
4. feb 2023

@mesiacikluna forcapil

dadka128
4. feb 2023

@mesiacikluna vraví sa že je velmi dobrý zinok, ale mne je z neho jednoducho zle.. skor by som isla do samponu ktory je prirodný, tiez mi vela ludi odporucall sampony aj ten jezkovy rusky som skusila ale marne.. najviac mi zabral dixi 😁 od minuleho roku mi narastli vlasy aj o 20 cm rastu ako divé..

oblivian
4. feb 2023

Ja beriem biotín s vysokým dávkovaním + zinok + selén od vitamaze. Zabralo asi az po mesiaci užívania. Dôležité je, aby prípravok obsahoval naozaj vysokú dávku biotínu. Teraz sa ho bojím prestať brať, lebo sa bojím, aby sa vypadávanie vlasov nevrátilo... :D

mesiacikluna
autor
4. feb 2023

ja som čítala o Bloom hair alebo Vlasové hnojivo 🙂 ale neviem, preto tú pýtam, či nemám skúsenosť

janka_23
4. feb 2023

Methionin

mesiacikluna
autor
4. feb 2023

@dadka128 dixi sú šampóny len alebo si brala to sérum alebo tonikum?

nikinkals
4. feb 2023

@dadka128 ktorý dixi prosím ťa?

dadka128
4. feb 2023

@mesiacikluna dixi sampon a kondicioner a na rozcesavanie .. objednavam zo stránky.. a sampon sa da kupit aj v dm alebo v lidli ..
@nikinkals žihlavový

mesiacikluna
autor
4. feb 2023
veronicka1901
4. feb 2023

Mne veľmi pomohol zinok, selén a B5, zlepšenie po mesiaci. Poradila mi to lekárnička a fakt zabralo. Len ja som to mala po pôrode. Kedysi mi hrozne padali vlasyy kvôli ochoreniu štítnej žľazy.

mesiacikluna
autor
4. feb 2023

@veronicka1901 ja mám zase so železom problém

wodanka
4. feb 2023

@mesiacikluna ak máš problém so železom, tak to je príčina padania vlasov. Treba doplniť železo. Podľa toho aké máš výsledky buď lieky alebo infúzie. Mne pomáhajú len infúzie, liečba liekmi je slabá a hlavne pomalá.

veronicka1901
4. feb 2023

@mesiacikluna tak to bude asi príčina 😐

mesiacikluna
autor
4. feb 2023

@wodanka beriem tabletky, ale len ked prídu ženské veci 🙈

mesiacikluna
autor
4. feb 2023

@veronicka1901 jo, ale našťastie nič hrozné

marcella6
4. feb 2023

Za mňa tieto 👌👌👌 mne pomohli, kúpila som sestre a tiež si ich veľmi chválila.

mesiacikluna
autor
4. feb 2023

dakujeem, popozerám prečítam ❤

wodanka
4. feb 2023

@mesiacikluna no ja napríklad hemoglobín mám v poriadku, problém je feritin (zasobne železo), ktoré mám nízke a to mi okrem iného spôsobuje aj padanie vlasov

mesiacikluna
autor
4. feb 2023

@wodanka ja som mala málo červených krviniek

bajjka
18. nov 2023

@wodanka dobrý deň presne môj problém prosím vás ako ste poriesili to padanie vlasov

wodanka
18. nov 2023

@bajjka chodím raz za 4-5 týždňov na hematologiu na infuziu, kde dostávam venofer (železo)

bajjka
19. nov 2023

@wodanka aha mne ba hematolgii predpísal zatiaľ lieky na cely rok a o rok na kontrolu som zvedavá či pocítim zmenu že budú menej vypadávať