Výber krčných mandlí u dospelých - Košice

zuzula507
6. apr 2020

Ahojte napiste mi vase skusenosti pripadne aj cely priebeh pri vybere krcnych mandli v Košiciach. Nemocnicu a akeho dr. odporúčate/neodporúčate ? Vopred ďakujem za kazdú info

diaalex
6. apr 2020

@zuzula507 síce mi vyberali mandle v Šaci, ale zachraňovali ma v Košiciach v nemocnici LP (hore). Veľmi milé sestričky, lekári a za pár dní ma dali dokopy 🙂

majusik1304
11. jan 2024

@diaalex ahoj, prečo ťa zachraňovali? Po operácii mandlí? V novej nemocnici? Ďakujem za odpoveď.

diaalex
11. jan 2024

@majusik1304 vybrali mi mandle v Šaci, robil to primár a teda po prepustení domov som dostala alergiu na atb + lieky proti bolesti. Volala som im, ale bola sobota a že mám byť bez liekov. Na kontrole mi primár povedal, aby som tie lieky nebrala a problém vyriešený. Následne som dostala horúčku, keď trvala už 5. deň, tak som volala aký je stav a odpoveď opäť: že len mám piť čaj a ono to prejde a že keby sa to zhoršilo, v novej nemocnici je pohotovosť a mam ísť tam. Na 6. deň horúčky pokračovali (pod 38 nikdy nešli za tie dni), šla som na pohotovosť a tam mi zistili silný zápal, mala som zrazeninu, ktorú zachytili na krku, šla smerom k mozgu. Takže ma rýchlo napichali injekciami a liekmi na riedenie krvi, chodili ma kontrolovať, robili mi pravidelne ultrazvuk krku a doslova mi zachránili život.
Nato, že pán primár dostal dobre zaplatené, mal lajdácky prístup vďaka ktorému som tu už nemusela byť. Následne som sa dozvedela, že pán primár mal problémy, lebo jednému dieťaťu operoval ucho a zabudol tam gázu, dieťa až po strate sluchu a problémoch, bolestiach tiež dávali dokopy v novej nemocnici.

zuzula507
autor
11. jan 2024

@diaalex och cipana strašne treba to určite širit aby si ludia dali pozor .Ja by som asi aj stažnost napísala. Čo sa mňa týka ja som si nakoniec dala vybrat mandle v novej nemocnici operoval ma tiež primár zadarmo a nemôžem povedať nič zlé s jeho prístupom som bola po celý čas veľmi spokojná .Akurát teda že od vybratia mám často problém zo zahlienením ktorý som pred vybratím nemala ale zase mala som iné horšie problémy

diaalex
11. jan 2024

@zuzula507 kto sa ma pýtal, dala som názor a za mňa fakt spokojnosť s novou nemocnicou, dokonca aj žlčník som si tam dala odstrániť a top úroveň