Skúsenosti s výberom krčných mandlí v Košiciach u dospelého

zuzula507
12. jan 2020

Ahojte aku mate skusenost s vyberom krcnych mandli v ke u dospelych ? V Saci alebo aj inde a ci je lepsie laserom alebo nie.Dakujem

diaalex
12. jan 2020

@zuzula507 vyberal mi to v Šaci samotný primár, keď prišli komplikácie - hroziace tromboza - hrča smerujúca do mozgu (po výbere) ocitla som sa v Košiciach v novej a behom 4 dní ma dali do poriadku... v saci to primár bral z ľahká, ale v ke hneď zasiahli a ja len odporúčam kosice všetkými 10timi 🙂

slnko93
6. jún 2020

@diaalex trombóza? to prečo sa stalo? 😳🤭 ja sa chystam časom zbaviť mandlí a teraz o tom dosť čítam ale toto ma šoklo!

diaalex
6. jún 2020

@slnko93 lebo na pravej strane na krku ako máš hlavnú tepnu do mozgu sa mi vytvorila hrčka, bolo to vidieť hlavne, keď sa mi pozreli do úst, cítiť som to pri prehĺtaní necítila, len to neskutočne bolelo a mala som vysoké horúčky 😕 a keďže tá hrčka sa mohla hocikedy uvoľniť a putovala by rovno do mozgu 🙁

slnko93
6. jún 2020

@diaalex jeeeejdanenky! no presne pravej sa chcem zbaviť.... tak to je aká smola, že toto sa stane... a ako to ošetrili nakoniec? to bolo akou metódou vyberané?

diaalex
6. jún 2020

@slnko93 mne vyberali obe krčné mandle, operačné v Košiciach Šaci, celkovú anestézu som mala 🙂 zobrali mi krv a nasadili atb, ultrazvuk a potom kontrolovali crp