Vyberanie stehov z ramena

natynatt
14. aug 2020

Dobrý deň ,chcela by som sa spýtať či má niekto skúsenosti s vyberaním stehov. Chcem sa spýtať či to bolí a ako to prebieha ,pretože mi budú z ramena vyberať stehy a ja som pomerne vystrašená čo sa lekárov týka.
Ďakujem za odpovede.

silviazlat
14. aug 2020

@natynatt Je to skôr len nepríjemné, ako bolestivé. Ale prežila som to z hlavy, ruky, nohy a hádam všetkých končatín... Stehy z hora iba jemne nastrihnú - tú viditeľnú časť a vytiahnu, ranu vyčistia a prelepia. Nič strašné podľa mňa.

limetka69
14. aug 2020

podla mna to vobec neboli, citila som len akesi skrabanie ako sa nitka trela o kozu, cudny pocit nic viac

renatka1985
14. aug 2020

@natynatt vobec sa neboj, bude to len chvila nekomfortu ale nie bolest.

natynatt
autor
14. aug 2020

@limetka69 fuha dakujem ^^

natynatt
autor
14. aug 2020

@renatka1985 ako ja bolesť zvládam ja nezvladam doktora XD ja sa bojím toho čo mi bude robiť ,po operácii mi mali doma pichat injekcie do brucha to bola asi 10 minútová divadelná dráma čo som urobila ,ja som stresový človek a predstava starého chirurga s rostrasenymi rukami a nožničkami v ruke sa mi naozaj nepáči 😂ale dakujem Vám 😊

denden77
14. aug 2020

@natynatt to je indivindi.. a tiez zavisi kolko ich je 😊

renatka1985
14. aug 2020

@natynatt stehy inak vacsinou vybera sestricka, ak to nie je nejaka velka pooperacna rana. Odporucam zavriet oci 🙂

ibrunova
14. aug 2020

Ak si vydržala šitie, zvládneš aj toto, neboj, je to pár sekúnd, otoč sa inde. A nebolí to, skôr len taký trochu pocit, neboj 🙂

erickatt
14. aug 2020

@natynatt robí to sestricka

natynatt
autor
14. aug 2020

@ibrunova mne to zašili keď som bola v narkoze takže som sa zobudila po operácii a už to tam bolo.

natynatt
autor
14. aug 2020

@erickatt dakujem toto ma trochu ukludnilo ale ajtak strach tu asi zostane

natynatt
autor
14. aug 2020

@renatka1985 nieje to až tak veľké maximálne 15cm ,po operácii ramena.
Dakujem

natynatt
autor
14. aug 2020

@denden77 fuh dakujem ,to som sa ani nespytala po operácii ja som bola rada že som lekárke netrafila keď mi z ruky vyťahovali tu hadičku čo zachytávala nečistoty ako mi povedali. Vytrhla to ako keby to bol leukoplast som všetkých svätých videla. XD

denden77
14. aug 2020

@natynatt poznam.. tak mi vytahovali dren z kostrce.. a pri stehoch tiez neboli prave setrni 😂
15 cm to mas slusne.. klobuk dole 😁 ja mam z kazdej strany v ramene mozno centimetrovu "dieru" 😊

natynatt
autor
15. aug 2020

@denden77 treba vedieť padať a hlavne vedieť z kade padať 😂😂 no ja sa už som vymýšľala ako utečiem rozhodne som z toho neni nadšená ,ale aspoň mám ponaučenie ,že aj z malej výšky sa môže človek prizabiť.
No dakujem Vám ale🤗

brejkova
15. aug 2020

@natynatt urcite neboli.