• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vyskočená platnička - rady, tipy, skúsenosti

3. septembra 2016 
@catherinah aj ja som chodila do prace a pouzivala som vyhrevnu podlozku a vsetky lieky co som doma nasla potom ma dvakrat seklo a uz ked som sa nemohla narovnat tak sup musela som na marodku a vtedy ked mi zistili platnicky veru uz nechcem riskovat pokial nebudem fit tak do prace nepojdem ozaj toto neni sranda skoda ze mi to veru doslo az takto neskoro :frowning2:
19. feb 2016 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata len vam zavidiet Ked pomohli cviky ja mam za sebou uz druhu operaciu chrbtice platnicka ties bola vysunuta ale pri rehabkach boli bolesti vzdy horsie a horsie trpnutie nohy necitlivost trvala som na MR a tam bum ulomok platnicky sa zacal pohybovat k mieche aplatnicka vysunuta tak ze nervy poskodene minuly rok maj to iste strata rovnovahy vyrastky nervy odumreli trvale poskodenie a to mi pred operaciou povvedali ze moze sa stat ze budem na voziku .......nie kazdemu pomozu cviky ani lieky taky dorrsiflex je na uvolnenie svalstva a pri uzivani by ste nemali dvihat viac ako 3kg........sorry trosku som sa rozpisala ale prajem vam vela zdravia drzte sa
19. feb 2016 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@qidko noo veru ja soom skoncila tiez na MRI pretoze nic mi nezaberalo a bal sa ulomkou a klasicke cvicenie mi stav horsilo a ozon ani obstrek nemali ucinok ako cakali no chvala tam ziadny ulomok nebol len silny zapaal a sm cviky mi akurat posilnuju tie svaly co potrebujem a tesim sa prajem ti veru vela siil je to vacny booj a kto nezazil nepochopi co to je
19. feb 2016 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@svetlanka7 mas pravdu kto nezazil nepochopi drz sa....pekny vecer:slight_smile:
19. feb 2016 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@svetlanka7 mna v auguste 2012 operovali a v októbri 2013 som rodila :slight_smile: takze namiesto kúpelov som isla na matersku. Nemala som ziadne problemy pocas tehotenstva aj porod co sa tyka chrbtice bol v poriadku, rodila som prirodzene. Ja nelutujem operaciu, lebo nemám ziadene problemy ani bolesti, dúfam, ze to takto aj zostane :slight_smile:
19. feb 2016 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ekka mozem sa spytat aky vazny problem si mala s platnickami? Viees mna tak vystrasili s operaciou ze az a co citam taak malo ludi chvali no to asi vsetko od povahy cloveka ze? Teda gratulujem ze si to tak dala vsetko jaa si budem musiet pockat este isty cas :slight_smile: drzim prsty neech uz sa to nevrati a mozes si uzivat stastne a bezbolestne materstvo
20. feb 2016 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aniko1981 ahoj..no mna zas operovali v polovičke januara a čaka ma v poradí tretia operácia. dufam, že za ten čas sa aspon tebe polepšilo.
3. sep 2016 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok