Výtok po menzese a tekutina z prsníka

zuzka1620
20. sep 2014

Viete mi niektora poradit?...Mam 7.mesacneho syna,kojila som 3 mesiace,takze od vtedy ubehli uz dalsie 4 mesiace.Menzes som mala kazdy mesiac,ale tento posledny mi prisiel 31.augusta a trval 5dni,nemavam silny menzes avsak toto sa mi zdalo este slabsie a mala som aj bolesti.S manzelom sa nesnazime o dalsie babo ale tabletky neuzivam.po skonceni menzesu asi na 9.a10.den som mala slaby hnedkasty vytok a pobolievalo ma podbusku,urobila som si teda na ten 10.den tehu test a bol negativny. Vcera,cize 19.9. som si vsimla,ze z praveho prsnika mi po stlaceni vyteka biela, skor priesvitna tekutina.Mam si skusit este spravit test alebo mate niektora s ty.to skusenost,ze je to normalne a mam to hodit za hlavu,ci ist k doktorke?

pipinka4
20. sep 2014

@zuzka1620 nechcem ta strasit ale vytok z prsnika znamena bud tehu to je ten lepsi pripad alebo nejaky problem.radsej by som zbehla doktorke.urcite to nehadz za hlavu.

zuzka1620
autor
20. sep 2014

@pipinka4 hmm...toho som sa prave bala,ze to moze byt aj to horsie:(Dakujem za reakciu;)bola som tak mesiacdozadu aj na krv a vysledky som mala v norme,lebo mi aj vlasy stale padaju uz asi 2 msiace,rastu mi sice aj nove ale tych starych je ovela viac:(A myslis,ze by mi mohlo tak zavcasu vytekat kolostrum?teda ak by tovol ten lepsi pripad?

ematko29
20. sep 2014

@zuzka1620 môže to byť aj zvýšený prolaktín.podla mna to tak aj bude.

zuzka1620
autor
20. sep 2014

@ematko29 a co sa s tym da robit?ako ho znizim alebo take cosi?Nevies mi poradit?

katkasofi
20. sep 2014

Ten 10 deň po menzes s hnedkastym vytokom a bolesťami bola ovulka. Ja som tak mala po pôrode asi 7-8 mesiacov...potvrdené lekárom...

1234lubka
20. sep 2014

@zuzka1620 moj maly ma 2roky a 7mesiacov, prestala som ho kojit v 8mich mesiacoch a dodnes ked stlacim prsnik mi vytecie kusticek mlieka...par kvapiek

ematko29
21. sep 2014

@zuzka1620 len k endokrinologičke treba isť,ona ta musí poriadne vyšetriť aby zistila príčinu.neboj nebude to žiadny velký problém. 🙂

zuzka1620
autor
21. sep 2014

Dakujem Vam za upokojenie @ematko29,@1234lubka,@katkasofi🙂