Ovulácia pred menzesom, menzes a následné tehotenstvo

14. júl 2021

Ahoj. Potrebujem poprosit radu. Ms som dostala normalne na cas, po prvom dni silneho krvacanIa ostatne dni boli slabsie a skor spinenenie a tehotensky test je 5 dc slabo pozitivny... V den ms som mala test negativny urcite. Ovulacny test bol v strede cyklu pozitivny, takze mi to nejde do hlavy, ovulacia nemohla byt posunuta. Stalo sa to niektorej? Test som dnes spravila lebo zvyknem silno krvacat aspon 2-3 dni, a dalsi 3 dni slabsia ms.

dijka123
14. júl 2021

ahoj ovulacia sa kludne moze posunut

anjelicek26
14. júl 2021

Ovulacia sa mohla posunut...ani ovulacny neznamena hned ovulaciu - niekedy sa LH "rozbehne" na dva krat... otestuj zajtra, ci zosilnie.

dejna_
14. júl 2021

Niektoré ženy keď majú pozitívny tehotenský test tak majú aj pozitívny ovulacny test ..zvýši sa im hladina LH

7lenka11
3. aug 2021

ja som v roku 2015 prekonala spontánny potrat a tiež som nechápala, kedy a ako som stihla otehotnieť.. posledný júnový týždeň som mala menzes a dosť silný, 14. júla som bola v nemocnici pre krvácanie a doktorka mi povedala, či viem o tom, že som tehotná.. nechápala som a doteraz neviem, kedy a ako sa to stalo.. ale zrejme všetko je možné, len u mňa to vtedy nedopadlo dobre..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre