Zádery na chodidlách

veron2811
30. sep 2023

Dobrý večer, prosím vás, stretli ste sa s tým niekto? Normálne sa mi strapkaju spodky chodidiel, kedysi až do krvi, je to nepríjemné a aj bolestivé. Čo vám pomohlo? Ďakujem.

gypsomilka
30. sep 2023

Sla by som s tym k pedikerke

opica_skorica
30. sep 2023

@veron2811 Eucerin urea 30%.

viestta
30. sep 2023

Prenasstovat kožu a chodiť na pedikuru

rebrambora
30. sep 2023

Jasne. Zrohovatela koza. Ked sa patricne nestaras, vyzera to tak. Su stastni ludia, kt sa o to nemusia starat, potom su taki, kt staci raz za cas pedikura a dalej su aj taki, kt musia takmer denne 'driet' a natierat.

hradnapani
1. okt 2023

kremovat a kremovat, najma pred spanim. Najma v lete a po lete su v takomto stave, ale aj ked sa nosia ponozky - cize kremovat celorocne 😀 niekomu staci indulona, nivea alebo speci kremy na nohy.

veron2811
autor
1. okt 2023

@rebrambora natieram si poctivo každý večer, krém s ureou, alebo olejom, indulonou čo mám, skratka.... Je pravda ze musím mať stále ponožky, neznesiem ani v noci holé nohy 🙄

hradnapani
1. okt 2023

@veron2811 ja mam po zime nohy este v horsom stave, ako v lete, ked chodim naboso v sandaloch. Ta ponozka ti vsaje ten krem, ktory si si tam dala - skus si ich dat aj nejaku pol hodinu po nakremovani, nech ti to ma cas vsiaknut do koze. Niekto si dava po nakremovani nohy do igelitu (sacku) a az tak do ponoziek. Vraj to pomaha, ale to by som ja nezvladla spat s takymi nohami.