Zahojí sa mi táto popálenina?

16. sep 2021

ahojte, svojou hlupostou som si sposobila popaleninu. Mala som tam bradavicu, ktoru som chcela rychlo odstranit. Myslite ze sa to este zahiji a zhrubne mi koza?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika82
16. sep 2021

to si si sama odstranovala ?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika82
16. sep 2021

@viestta ja som sice drastacka, ale toto by som si neurobila

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanulienkat
16. sep 2021

V lekarni maju take vankusiky s ucinnou latkou na popaleniny.

bloger
16. sep 2021

malo by sa ti to zregenerovať

snowflake07
16. sep 2021

Zostane ti tam jazva a stále sa ti to môže zapáliť.Ak si z Ba,tak ti môžem dať krém a ochrannú sieťku na ošetrenie popálenín.

zooeynka
16. sep 2021

Jasne ze sa ti to zahoji. Mne sa zadarila takato popalenina, a za 5-6 tyzdnov ani stopy po nej

tncka
16. sep 2021

No nechcem vediet ako sa ti taketo podarilo ale urcite sa zahoji. Parkrat ti to urcite praskne lebo uz to vyzera suche,ale zahoji.

snowflake07
16. sep 2021

@zooeynka ty máš popáleninu prvého stupňa.Ta sa vetsinou zahojí bez jazvičky.

poopsie
16. sep 2021

@zooeynka a to si čo robila? 😳

zooeynka
16. sep 2021

@poopsie hasila som horiaci hrniec s olejom....a teda vysplachlo mi...ano, bolelo :/

poopsie
16. sep 2021

@zooeynka no vyzerá to hrozivo, ja som sa chytila 250°C jánskeho skla cez víkend ... A len taký mini pľuzgier, ale 2 hodiny ruka vo vode... Strašne to bolelo.. Ale toto muselo 10000x viac

simca06022011
16. sep 2021

jasne ze ano...

marlent
16. sep 2021

Urcite zahoji ja som takto presne mala celu dlan chytila som kovovu rucku od hrnca ktora bola nad zapnutym horakom dobrych 10 minut...a nemohla som ten hrniec pustit lebo mi dieta spalo 🤣😂🤣 na ruke to vobec nie je poznat ale ze absolutne

snowflake07
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
16. sep 2021

@snowflake07 nie som z ba, zajtra zajdem do lekarne nieco kupim, zatial na to svietim infracervenym svetlom. Pozeram, ze si mala peknu popaleninku az ciernu. To je uz treti stupen, ci?

snowflake07
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
17. sep 2021

@marlent mala si takú istú popaleninu? Ako dlho sa ti to hodilo? Narástla ti nová koža? Bolo ti vidieť tiež také drobné žilky?

marlent
17. sep 2021

Mala som popaleniny 3 stupna..tak ako tebe vyzera ten kusok som mala na dlani po celej dlzke na miestach kde sa prsty spajaju s dlanou...tam boli 3stupen prsty a zvysok dlane 2 stupen.marodila som s tym cca 1.5 mesiaca..jasne nova koza narastla zo zaciatku ma to akoby tahalo pocitovo akoby mi bola koza mala.brutal to bolo cca prvy tyzden. A najviac hruza boli prevazy ta odumierajuca koza sa mi zachytavala do obvazov nemohli mi ani nic od bolesti lebo som bola tehotna takze to bol zahul. ale dnes ozaj nic nie poznat

autor
17. sep 2021

@marlent to sa ti krasne zahojilo, ani by som nepovedala ze si mala take vazne popaleniny. To hojenie ti trvalo len 1,5 mesiaca? Aj si uzivala nieco na hojenie?

marlent
17. sep 2021

Nejaky krem mi na to davali... ale nespomeniem si ako sa vola bol oranzovy alebo zlty myslim taka vacsia tuba to bola...okrem toho vobec nic..veru na tej ruke to fakt nie je poznat a to ja som este taky lafo ze so. Si potom uz ked to bolo lepsie a nemusela som na prevazy ani nekremovala lebo mi vadilo mat mastnu ruku...ano cca 2tyzdne som chodila na prevazy a navstevy a kontroly a potom uz len doma alenkym to bolo tip top tak zhruba 1.5-2 mesiace skusala som to teraz najst vo virtualnej karte ale nenasla som